Par mani

Mani sauc Endijs Lisovskis. Šeit es neformālā veidā cenšos dalīties par dažādām man aktuālām un interesantām tēmām. Sākot no tīri saimnieciskām, beidzot ar IT.

Pirmos publiskos tekstus rakstīju, kad vēl biju Boot.lv redaktoru rindās (~2002.-2003. gadu). Kopš tā laika esmu sapratis, ka esmu visai pļāpīgs. Līdz ar to neatliek nekas cits kā savu sakāmo vai nu kādam izteikt, vai arī pierakstīt šeit.

Esmu beidzies LU FMF Datorzinātņu bakalaurus. Atceros šo posmu kā visai interesantu. Pēc trīs mēnešu nostudēšanas LU FMF Datorzinātņu maģistros sapratu, ka grāmatu atreferēšana nav tas, ko vēlos darīt, tāpēc no tālākām studijām izstājos.

Profesionālajā laukā nodarbojos ar Web projektu izstrādi. Esmu strādājis SIA “M79”, SIA “LETA”, SIA “Vietas” par Web programmētāju. Tad biju atrodams SIA “Springtime Solutions” veicot universālā kareivja cienīgus uzdevumus (valdes loceklis, programmētājs utt.). Tam sekoja programmētāja pienākumi SIA “S Solutions”. Bet no 2016. gada janvāra esmu pārkvalificējies par brīvmākslinieku (freelancer) Web projektu izstrādes jomā.

Ja kāds grib sakontaktēt (ja sūtīsiet reklāmas – uzskatīšu to par spamu), tad to var izdarīt:

Profili citos resursos: