Par ko es balsotu Rīgas domes vēlēšanās?

Ja es varētu balsot Rīgas domes vēlēšanās, noteikti šādu iespēju garām nelaistu. Bet, tā kā man šādas iespējas nav, varu tikai izteikt to, par ko es balsotu. Kā jau nojaut, savu balsi es atdotu “Attīstībai/Par!” un Progresīvie kopīgajam sarakstam. Gan tādēļ, ka pats esmu “Kustība Par!” biedrs, gan tādēļ, ka šis sarakstam ir lieliska programma un tas ir reālākais Saskaņas konkurents. Šādu iespēju nedrīkst laist garām. Rīgai ir jākļūst tīrākai, zaļākai, modernākai, pieejamākai. Mārtiņš Staķis noteikti varētu būt lielisks Rīgas mērs, un esmu pārliecināts, ka viņam izdosies īstenot daudzas no iecerētajām lietām. Šoreiz gan negribu reklamēt Mārtiņu, jo viņu jau esat redzējuši un dzirdējuši gana. Iespējams, ka pat par daudz, un nedaudz jau apnicis. :D Tādēļ es gribētu izcelt trīs citus kandidātus, kuriem es pats pieliktu kārtīgus + un aicinu to darīt arī tevi.

Edgars JēkabsonsPirmais pluss Edgaram Jēkabsonam (sarakstā Nr. 27) (Twitter: https://twitter.com/edgarsj) – Edgars, gluži kā es, arī ir IT jomas pārstāvis, kuru personīgi zinu sen, aktīvi darbojas partijā kopš “Kustības Par!” dibināšanas, pagājušogad ievēlēts par valdes locekli. Rīgas domē īpaši interesē korupcijas novēršana. Nevairīsies arī no neērtiem jautājumiem.

 

Guntis StirnaGuntis Stirna (sarakstā Nr. 15) tiktu pie otra plusa (FB: https://www.facebook.com/StirnaGun/ , Twitter: https://twitter.com/StirnaGun) – aktīvi strādāja pie Rīgas kampaņas programmas, profesionāla pieredze arhitektūras, dizaina, urbānisma, reklāmas un digitālā mārketinga jomā. Darbojies Vecrīgas biedrībā, zina kā panākt labas Rīgas vides izmaiņas.

 

Vladislava ŠķēleTrešo plusu es dotu Vladislavai Šķēlei (sarakstā Nr. 6) (FB: https://www.facebook.com/VladaSkele/) – Vladislava darbojās jaunatnes politikas jomā un ir sociālās jomas eksperte ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Tagad strādā Saeimā par vecāko konsultanti un ļoti labi zina likumdevēja darba specifiku. Ievēlēta par “Kustības Par!” valdes locekli un Rīgas nodaļas vadītāja vietnieci, pārstāv jauno paaudzi politikā.

 

Ir pienācis laiks restartēt Rīgu . Nesēdi malā un piedalies!