2020. gada apņemšanās

Lai gan katra diena ir laba, lai apņemtos kaut ko mainīt, šī gada beigās, vairāk kā citus gadus, es krietni biežāk domāju par mērķiem nākamajam gadam. Nezinu, kādēļ tā. Varbūt 2020 skaisti izskatās, bet varbūt iemesls ir cits. Tas pat nav īsti svarīgi. Šis ieraksts top, lai pats sev varu atgādināt, ko esmu apņēmies, un lai varu sekot līdzi tam, cik tālu esmu ticis. Ik pa laikam ierakstu papildināšu, lai atzīmētu izdarīto/sasniegto.

  • Skriet 52 reizes. Distance nav svarīga. Nosacījums, lai reizi ieskaitītu – tai jābūt piefiksētai Runkeeper vai kādā līdzīgā lietotnē.
  • Vingrot 52 reizes. Vismaz 15 minūtes katrā reizē. Par katru reizi jāveic ieraksts “žurnālā”.
  • Uzrakstīt 15 bloga ierakstus. Ieteicams, lai nebūtu tikai par Revolut un/vai politiku.
  • Izlasīt 3 grāmatas. Tādas, kuras nav par programmēšanu un līdzīgām tēmām.

Mērķi ir minimālais, kas jāsasniedz. T.i. – drīkst izlasīt vairāk par trīs grāmatām un skriet biežāk kā reizi nedēļā. Tā kā pirmās divas kategorijas ir svarīgākās, apņemos sev piešķirt balvu tad, kad mērķi tiks sasniegti. Balva: Bose QuietComfort 35 vai līdzīgas austiņas.

Bez uzskaitītajām lietām esmu apņēmies arī citas. Bet tās ir saistītas ar ģimeni un tādēļ šeit nepubliskošu. Tagad secinu, ka neviena apņemšanās nav kategorijā “darbs”. Bet tas laikam manā situācijā ir pareizi. 2020. gadā vairāk jāpievēršas sevis spēcināšanai un papildus aktivitātēm ar ģimeni.

Ja arī tu esi kaut ko apņēmies, novēlu, lai izdodas to izpildīt!