Kā saņemt Revolut karti bez maksas?

Pirms lasi par to, kā tikt pie kartes, izlasi “Kas ir Revolut” . Ja zini, kas ir Revolut, un gribi tikt pie Revolut kartes bez maksas, tev ir vairākas iespējas. Pirmā noderēs tiem, kuriem vēl nav izveidots Revolut konts. Reģistrējies Revolut, izmantojot šo saiti: https://www.revolut.com/gettheapp/?p=elisovskisLV . Šo saiti izveidoja Revolut darbinieki, lai es, kā Revolut vēstnieks Latvijā, varētu jauniem klientiem izdalīt kartes bez maksas (saite strādās arī tad, ja neesi Latvijā). Visiem, kuri piereģistrējas, izmantojot šo saiti, tiek bonuss – pirmās fiziskās kartes pasūtīšana bez maksas (parasti jāmaksā 6€). Un nē, man par to nekādi bonusi netiek.

Lai nebūtu pārpratumu, process sekojošs:

 • Klikšķini uz saites https://www.revolut.com/gettheapp/?p=elisovskisLV  (skaties, lai tajā būtu gettheapp/?p=elisovskisLV).
 • Lapā ievadi savu telefona nr.
 • Saņemsi saiti uz App Store / Google Play lietotnes lejupielādei.
 • Lejupielādē, reģistrējies, verificē profilu, papildini kontu ar 10€ (šos 10€ varēsi pēc tam iztērēt).
 • Pasūti fizisku maksājumu karti ar standarta piegādi bez maksas.

Solis ar telefona norādīšanu nepieciešams, lai sistēma zinātu, ka tieši šim lietotājam jāpiesaista bonuss bezmaksas kartes pasūtīšanai.

Ja reģistrējies, izmantojot saiti, bet bezmaksas kartes pasūtīšana tev netiek piedāvāta, sazinies ar mani un problēmu risināsim.

Ar šo instrukciju un saiti vari droši dalīties.

Ja tev jau ir Revolut konts, bet tāpat gribi fizisku maksājumu karti bez maksas, ir citi veidi, kā pie tās tikt:

 • Seko līdzi ziņām un dodies uz kādu no Revolut pasākumiem. To ietvaros tiek dalītas bezmaksas kartes.
 • Satiecies ar kādu no Revolut vēstniekiem un izsaki vēlmi tikt pie kartes. Es kartes dalu Jelgavā vai tajās pilsētās, kurās tobrīd atrodos. No 21.01.2019 kartes vairs nedalu, jo visas esmu izdalījis.

Atruna: Autoram pieder Revolut akcijas. Pirms uzticēties rakstā teiktajam, izvērtējiet šo apstākli un tā potenciālo ietekmi uz informācijas objektivitāti.

Daži reizēm aizmirst, tāpēc: https://endijs.com publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta. Lūgums respektēt autora/autoru tiesības. Paldies!

28 comments

 1. Sveiks, Endij! Vai obligāti vaig iemaksāt to sākuma naudu uz Revolut kartes tikai un vienīgi no jaunā īpašnieka konta? un ja man nav cita konta? un Revolut būs vienīgais? ko tad ? Tad karti nemaz nevar dabūt? aplikācija jau man ir .

  1. Sveiki! 10€ var ieskaitīt arī kāds cits no sava bankas konta. Kaut kad agrāk pietika arī ar to, ja kāds cits Revolut lietotājs ieskaita 10€ no sava Revolut konta. Nezināšu teikt vai tas ir/nav mainījies.

  1. Ja no PNS konta var veikt Eiropas EUR SEPA maksājumus, tad var. Nav bijusi man saskarsme ar PNS, tādēļ nezinu ierobežojumus.

 2. Sveiks, Endij!
  Diemžēl par vēlu izlasīju šo rakstu un jau paspēju reģistrēties lietotnē bez saites, tomēr joprojām ļoti vēlētos iegūt Revolut karti bez maksas. Vai tiek rīkotas kādas akcijas, kuru ietvaros to iespējams izdarīt, jeb nav ko žmiegties un jāsūta? :)
  P.S. Runa ir par standarta personalizētu karti, respektīvi, ar vārdu uz tās

  1. Teju visu decembri varēja tikt pie kartes bez maksas. Neesmu informēts par to, kad būs jauna akcija. Ik pa laikam tādas tiek rīkotas, bet grafiku iepriekš neizziņo.

   1. Paldies par atbildi!
    Noķēru janvāra akciju un nupat jau pastkastītē saņēmu savu karti. Prieks ziemīgā dienā :)

  1. Atbildēju jau Twitter DM. Citēšu te vēlreiz: “Man ir palikušas tikai 9 kartes, ja vajag tādiem, kuriem jau ir konti. 5 jaunā iepakojumā, 4 vecā. Ja konts vēl nav var izmantot īpašo URL, lai tiktu pie kartes. Viņš uz dažām dienām bija salūzis, bet tagad jaunā formātā atkal strādā.”

 3. Vai varu slēgt savu bankas kontu, un izmantot tikai revolut karti, jeb tomēr ir vajadzīgs bankas konts? Kā notiek naudas ieskaitīšana?

  1. Zinu cilvēkus, kuriem vienīgais bankas konts ir tas, kuru nodrošina Revolut. Es gan tā nedarītu, jo vienmēr var gadīties, ka Revolut kaut kas noiet greizi. Tādos gadījumos iespēja veikt maksājumus vai tikt pie naudas citā bankā noder. Skaidru naudu ieskaitīt nevar. Var vienīgi iet uz kādu bankas filiāli un teikt lai veic maksājumu uz attiecīgo kontu. Tas, protams, ir laikietilpīgi un ar lielu komisiju.

 4. Labdien! Sanācis tā, ka esu aizmirsis kartes pinnu. Nobloķēta nav, termiņš beidzas jūlijā, ko un kā lai rīkojos? Pateicos!

 5. Sveiki!
  Sodien man kolegis ieskaitija 600 eiro un man Revolut sablokeja karti un paparasija informaciju! Urakstija ka informacija ir pienemta un tiek izskatita! Cik ilgà laikà informacija tiek izskatita?

  1. Gadās ka aizņem stundas. Gadās, ka var ieilgt uz kādu dienu/dažām. Ekstrēmos gadījumos var būt krietni, krietni ilgāk. Atkarīgs no tā, kas automatizētajā sistēmā aizsaucis sarkano karogu. Viņiem ir daudz visādu filtru, lai ķertu dažādus nepieļaujamus izmantošanas gadījumus. Reizēm tie noķer pilnīgi nesaistītus darījumus – tad ļoti ātri izskata. Reizēm situācija ir sarežģītāka (ja darījumu ķēde bijusi aizdomīga, ne tikai pēdējais darījums). Ļoti individuāli.

 6. Labdien,
  Tikko atvēru kontu, un pasūtīju karti. Vēlos zināt visu info, bet kur to lasīt latviešu vai krievu valodās?
  Ja varat, prieks būs lasīt atbildes šeit:)))
  Cik ir komisijas maksa personai, ja pārskaita piem. no Swedbank uz Revolut?
  Cik ilgā laikā saņemu pārskaitījumu?
  Kā zinu – līdz 200 eiro izņemu no bankomāta bez maksas, bet, ja vairāk?

  Ar cieņu.

  1. Pārskaitījumiem no Swedbank uz Revolut izpildes laiks un izmaksas tādas pašas, kā skaitot uz citu banku Latvijā. Ja nepieciešams izņemt vairāk par 200€, summai, kura ir virs šī limita tiek piemērota 2% komisija. Nezinu ieteikt avotu, kur būtu iespējams lasīt informāciju latviešu vai krievu valodā.

 7. Labdien! Pasūtīju Revolut karti pirms apmēram 10 dienām. Tā joprojām nav atsūtīta. Cik ilgā laikā tai būtu jābūt? Kā es varu uzzināt par sūtījuma statusu? Varbūt esmu pieļāvusi kādu kļūdu pasūtījumā un jāpasūta vēlreiz. Nezinu kā rīkoties.

  1. Kartei vajadzētu būt klāt. Sazinieties ar atbalsta dienestu, izmantojot lietotnē esošo Chat funkciju.

  1. Šobrīd nav. Tomēr notiek darbs pie ģimenes kontu izveides. Es gan nezinu cik funkcionāls šis risinājums būs. Tā ietvaros noteikti varēs pieteikt kartes bērniem un uzlikt dažādus ierobežojumus karšu norēķinu iespējām. Bet nezinu vai varēs piešķirt vairākus konta pārvaldniekus.

 8. Sveiki,
  Mēģinu uztaisīt karti, bet man neņem maksājumu, lai papildinātu kontu, lai uzsūtītu karti. Ko var darīt lietas labā?

  1. Sveiki!
   Ko nozīmē “neņem maksājumu”? Mēģinājāt papildināt no kartes un nesanāca? Cik zinu, SEB klientiem ir šāda problēma. Ar citu banku kartēm visam jābūt gludi. Ja esat SEB klients, atliek vienīgi skaitīt naudu ar bankas pārskaitījumu uz Revolut kontu un maksāt standarta EUR pārskaitījumu komisiju.

   1. Man ir seb, tad sanāk man no seb bankas veikt maksājumu uz revolut. Savādāk nekādi. 🤔 jo top up caur revolut noņemot naudu no seb man neļauj. Visu laiku sistēmas kļūda.
    Paldies Jums.

 9. Sveiki!
  Padalīšos ar personīgo pieredzi, lietojot Revolut. 1. Karti pasūtīju un saņēmu nedēļas laikā. 2. Revolut konta papildināšana no Luminor notika bez aizķeršanās. 3. Saņēmu 2 pārskaitījumus no Eiropas valstu klientiem, parādījās Revolut bilancē 2 dienu laikā no pārskaitīšanas brīža. 4. Nedaudz bija aizķeršanās ar kartes piesaisti Paypal, negribēja akceptēt “billing address”, bet ar uzstājīgu 3. piegājienu viss aizgāja. Pagaidām kopumā pozitīva pieredze!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.