Kā saņemt Revolut karti bez maksas?

Pirms lasi par to, kā tikt pie kartes, izlasi “Kas ir Revolut” . Ja zini, kas ir Revolut, un gribi tikt pie Revolut kartes bez maksas, tev ir vairākas iespējas. Pirmā noderēs tiem, kuriem vēl nav izveidots Revolut konts. Reģistrējies Revolut, izmantojot šo saiti: https://www.revolut.com/gettheapp/?p=elisovskisLV . Šo saiti izveidoja Revolut darbinieki, lai es, kā Revolut vēstnieks Latvijā, varētu jauniem klientiem izdalīt kartes bez maksas (saite strādās arī tad, ja neesi Latvijā). Visiem, kuri piereģistrējas, izmantojot šo saiti, tiek bonuss – pirmās fiziskās kartes pasūtīšana bez maksas (parasti jāmaksā 6€). Un nē, man par to nekādi bonusi netiek.

 

Lai nebūtu pārpratumu, process sekojošs:

 • Klikšķini uz saites https://www.revolut.com/gettheapp/?p=elisovskisLV  (skaties, lai tajā būtu gettheapp/?p=elisovskisLV).
 • Lapā ievadi savu telefona nr.
 • Saņemsi saiti uz App Store / Google Play lietotnes lejupielādei.
 • Lejupielādē, reģistrējies, verificē profilu, papildini kontu ar 10€ (šos 10€ varēsi pēc tam iztērēt).
 • Pasūti fizisku maksājumu karti ar standarta piegādi bez maksas.

Solis ar telefona norādīšanu nepieciešams, lai sistēma zinātu, ka tieši šim lietotājam jāpiesaista bonuss bezmaksas kartes pasūtīšanai.

Ja reģistrējies, izmantojot saiti, bet bezmaksas kartes pasūtīšana tev netiek piedāvāta, sazinies ar mani un problēmu risināsim.

Ar šo instrukciju un saiti vari droši dalīties.

Ja tev jau ir Revolut konts, bet tāpat gribi fizisku maksājumu karti bez maksas, ir citi veidi, kā pie tās tikt:

 • Seko līdzi ziņām un dodies uz kādu no Revolut pasākumiem. To ietvaros tiek dalītas bezmaksas kartes.
 • Satiecies ar kādu no Revolut vēstniekiem un izsaki vēlmi tikt pie kartes. Es kartes dalu Jelgavā vai tajās pilsētās, kurās tobrīd atrodos.

Atruna: Autoram pieder Revolut akcijas. Pirms uzticēties rakstā teiktajam, izvērtējiet šo apstākli un tā potenciālo ietekmi uz informācijas objektivitāti.

Daži reizēm aizmirst, tāpēc: https://endijs.com publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta. Lūgums respektēt autora/autoru tiesības. Paldies!

10 comments

 1. Sveiks, Endij! Vai obligāti vaig iemaksāt to sākuma naudu uz Revolut kartes tikai un vienīgi no jaunā īpašnieka konta? un ja man nav cita konta? un Revolut būs vienīgais? ko tad ? Tad karti nemaz nevar dabūt? aplikācija jau man ir .

  1. Sveiki! 10€ var ieskaitīt arī kāds cits no sava bankas konta. Kaut kad agrāk pietika arī ar to, ja kāds cits Revolut lietotājs ieskaita 10€ no sava Revolut konta. Nezināšu teikt vai tas ir/nav mainījies.

  1. Ja no PNS konta var veikt Eiropas EUR SEPA maksājumus, tad var. Nav bijusi man saskarsme ar PNS, tādēļ nezinu ierobežojumus.

 2. Sveiks, Endij!
  Diemžēl par vēlu izlasīju šo rakstu un jau paspēju reģistrēties lietotnē bez saites, tomēr joprojām ļoti vēlētos iegūt Revolut karti bez maksas. Vai tiek rīkotas kādas akcijas, kuru ietvaros to iespējams izdarīt, jeb nav ko žmiegties un jāsūta? :)
  P.S. Runa ir par standarta personalizētu karti, respektīvi, ar vārdu uz tās

  1. Teju visu decembri varēja tikt pie kartes bez maksas. Neesmu informēts par to, kad būs jauna akcija. Ik pa laikam tādas tiek rīkotas, bet grafiku iepriekš neizziņo.

  1. Atbildēju jau Twitter DM. Citēšu te vēlreiz: “Man ir palikušas tikai 9 kartes, ja vajag tādiem, kuriem jau ir konti. 5 jaunā iepakojumā, 4 vecā. Ja konts vēl nav var izmantot īpašo URL, lai tiktu pie kartes. Viņš uz dažām dienām bija salūzis, bet tagad jaunā formātā atkal strādā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.