VR Pasākumiem – virtuālās realitātes briļļu noma

Labots 14.06.2017 (mainīta informācija par izcenojumu un apmaksu).

Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ieraksts ir reklāma/pašreklāma. Ja virsrakstā minētais neinteresē, droši var atgriezties nākamreiz, kad būs cita veida ieraksts. Ja tomēr lasi tālāk, tad vēlos pastāstīt par iespēju, kuru sniedz https://vr-pasakumiem.lv . Ja tevi interesē izmēģināt virtuālās realitātes brilles (HTC Vive) vai vienkārši vēlies padarīt kādu no organizējamajiem pasākumiem neaizmirstamāku, tad piedāvājums būs tieši laikā.

Tātad, kas tieši tiek piedāvāts? Piedāvājumā ir pilns virtuālās izklaides komplekts. Interesents dod ziņu par to, kāds pasākums paredzēts, kāda ir auditorijas vecuma grupa, kāda veida izklaide vairāk interesē (līdzsvars, kaut kas biedējošs, jautrs, aktīvs, …). Tam seko izklaides programmas saskaņošana. Kad pienāk noteiktā diena, norunātajā vietā un laikā ierodas zinošs un laipns cilvēks ar visu nepieciešamo aprīkojumu (speciāli komplektēts dators, brilles, audio, monitors utt.). Tātad noma nav tikai iekārtas noma, bet pilns serviss.

Pieredze rāda, ka virtuālās realitātes briļļu noma ir lielisks papildinājums dažādiem pasākumiem. Gan korporatīvajām ballītēm, gan dzimšanas dienām, gan pat kāzu neoficiālajai daļai. Vienīgi jāņem vērā, ka pārmērīga alkohola lietošana īsti neiet kopā ar šādu izklaidi. Un vēl jāņem vērā, ka, tā kā brilles piespiežas cieši pie sejas, kā arī siksnas iet apkārt galvai, šī izklaide nebūs piemērota personām ar īpašu grimu vai matu sakārtojumu.

Lai izklaide notiktu droši un maksimāli baudāmi, ir nepieciešama telpas daļa bez šķēršļiem. Tas tādēļ, ka HTC Vive nodrošina virtuālās realitātes izbaudīšanu arī staigājot, kā arī dažas no spēlēm prasa aktīvu kustēšanos.

Izmaksas ir ļoti pievilcīgas. Katra stunda izmaksā 50€. Var tikt piemērotas transporta izmaksas. Piemēram, Jelgavā 0€, Olainē 5€, bet Zilupē 70€. Ar precīzāku izcenojumu var iepazīties šeit/a>. Apmaksa veicama pirms pasākuma norises. Iespējams norēķināties ar bankas pārskaitījumu, pēc izrakstītā rēķina vai skaidrā naudā pasākuma norises vietā. Pakalpojumu nodrošina Ēriks Lisovskis, kurš ir reģistrējies kā pašnodarbināta persona. Ja kāds pamanīja līdzību ar manu uzvārdu, tā nav nejaušība. Ēriks ir mans tētis. Kurš, starp citu, arī raksta blogu.

Ja ir kādi jautājumi, var rakstīt uz https://vr-pasakumiem.lv kontaktu sadaļā redzamo e-mail vai arī jautā man un es pāradresēšu jautājumus tālāk, ja pats atbildi nezināšu.

Daži reizēm aizmirst, tāpēc: https://endijs.com publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta. Lūgums respektēt autora/autoru tiesības. Paldies!