Šādai vai līdzīgai USB ierīcei jābūt arī tavā īpašumā

Izdomāju, ka ik pa laikam jāpadalās ar veiksmīgiem pirkumiem. Tas varētu palīdzēt izvēlēties kvalitatīvu lietu tiem, kuri meklē, vai palīdzētu uzzināt citiem par kaut ko tādu, ko viņi vēl nezina. Šādi raksti nebūs gari. Iedvesma nedaudz nāk no šī Mika ieraksta.

Tagad nevaru atrast īsto tvītu, bet skaidri atceros, ka pirms kāda laika Twitter pamanīju bildi un saiti uz tādu produktu kā USBCondom. Tagad viņiem ir cits nosaukums: SyncStop . Šī iekārta palīdz izvairīties no nejaušas datu noplūdes no jūsu telefona. Ja mēdz lādēt savu telefonu, to piespraužot pie nezināmas/apšaubāmas izcelsmes USB caurumiem, tad kas tāds tev tiešām ir nepieciešams. Dažādi telefonu lādēšanai paredzētie USB porti ir atrodami gan lidostās, gan autobusos, gan citās vietās. Ja pa tiešo piespraud savu telefonu pie tāda USB porta/ligzdas, tad pakļaujies riskam, ka kāds, tev nezinot, var piekļūt tava telefona datiem.

Reizēm pat drošība nav tik būtiska. Piemēram, kad telefons tiek piesprausts pie datora, lai to uzlādētu. Tad vairāk mēdz kaitināt tas, ka tiek izveidots arī datu savienojums. Vai vismaz tiek izteikts piedāvājums tādu veikt. Ja izmanto attiecīga veida USB bloķētāju, tad par to nav jāuztraucas.

Tā kā SyncStop ir padārgs, izdomāju, ka vajag kaut ko lētāku. Pāris meklējumi Amazon un izvēlējos šādu: PortaPow Fast Charge with Data Block USB Adapter and SmartCharge Chip  . Šis ir divi vienā. Ne tikai bloķē datu savienojumu, bet arī paātrina uzlādi no USB porta.

If you have a mains or car charger or USB socket but find that it charges your Apple or Android device slowly or not at all with a normal USB cable, this adapter will may solve the problem.
SmartCharge Chip automatically switches between Apple, Samsung and Universal/Android specifications to provide the fast charging from USB sockets. Charging is up to 4x faster.
Your device will not enter ‘data transfer’ mode so there is no risk of data hacking / viruses when charging from an unknown USB socket. Computer USB sockets can be treated like a mains charger.

Iekārta tiešām strādā. Datu savienojums nekad netiek izveidots (šajās iekārtās fiziski nav vada, kas paredzēts datiem, bet ir tikai strāvai). Turklāt iepriekš, savu Nexus 5X lādējot no datora USB 3 porta, redzēju “Charging Slowly” paziņojumu, bet tagad ir vienkārši “Charging”. Tātad arī uzlāde notiek ātrāk. Cik skatījos internetā, ātrumi atkarīgi no strāvas stipruma:

  • “Charging slowly” nozīmē zem 1A (pie 5V)
  • “Charging” 1A – 1.5A
  • “Charging rapidly” vairak par 1.5A

Komplektā ir divas iekārtas un cena £8.25, kas, manuprāt, ir pieņemami.

Šis raksts tapis 30 dienu rakstīšanas izaicinājuma ietvaros.