Personības dalīšanās (Twitterī)

Vakar Twitterī man notika personības dalīšanās. T.i. – es izveidoju vēl vienu Twitter kontu un turpmāk komunicēšu no diviem. Par šādu soli biju iedomājies vairākkārt. Un, ja par kaut ko iedomājos atkārtoti, tad ir jārīkojas. Savā vecajā kontā https://twitter.com/Endijs komunicēšu angļu valodā, bet jaunajā kontā https://twitter.com/ELisovskis komunicēšu latviešu valodā. Atšķirsies ne tikai valoda, bet arī saturs.

Kādēļ dalīšana? Tādēļ, ka tā vajadzētu būt ērtāk. Es savus Twitter kontaktus varu iedalīt divās kategorijās. Viena ir angliski runājošie. Tajā ietilpst dažādi cilvēki, kuri vienā vai otrā veidā pārstāv mani interesējošu IT nozari. Otra kategorija ir ar Latviju saistītie cilvēki (gan vietējie, gan emigrējušie), kuri galvenokārt komunicē latviešu valodā. Vairumā gadījumu pirmajai grupai neinteresē tas, ko es saku otrai grupai, bet otrai grupai neinteresē tas, ko es saku pirmajai grupai. Tādēļ es pat biju samazinājis savu Twitter ierakstu skaitu. Tagad, kad konti ir nodalīti, varu daudz brīvāk izteikties.

Ar jaunā konta izveidošanu veicu arī sekojamo pārdali. T.i. – no vecā konta tagad sekošu galvenokārt ārzemju IT cilvēkiem, bet no jaunā konta vietējiem. Vēl viens veids, kā filtrēt uzņemamo informāciju.

Laiks rādīs vai šis solis bija pareizs. Šobrīd izskatās, ka bija gan.

2 comments

  1. Twitterī derētu iespēja sadalīt savus tvītus kanālos. Piem., viens konts var tvītot angliski vienā kanālā, latviski par dzīvi otrā un muldēt par politiku trešajā. Un sekotāji var izvēlēties, kuriem kanāliem atsekot (sekotu visiem pēc noklusējuma).

  2. Piekrītu ka saprātīgs lēmums. Es izveidoju atsevišķu twitter kontu ENG komunikācijai, bet jāatzīst ka angliski twītoju tikpat reti kā latviski :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.