Drīz došos uz phpNW14. Uzdod jautājumu PHP cilvēkiem!

phpnw14-badge-small Pēc nedaudz vairāk kā nedēļas došos uz savu pirmo phpNW konferenci (Manchester, UK). Atkal sanāks satikties ar daļu no PHP komūnas aktīvākajiem cilvēkiem. Katra šāda satikšanās rezultējas vairāku stundu garās un tajā pat laikā ļoti interesantās sarunās. Tad nu es iedomājos – varbūt kādam no maniem lasītājiem arī ir vēlme uzdot jautājumus, kurus varēšu uzdot maniem sarunu biedriem (atbildes atreferējot blogā). Grūti pateikt, kurus cilvēkus paspēšu noķert un kurš vispār būs uz vietas. Parasti gan šajās konferencēs apgrozās liela daļa no PHP pasaules atpazīstamāko vārdu īpašniekiem. Daļēju sarakstu var apskatīt konferences runātāju sarakstā http://conference.phpnw.org.uk/phpnw14/speakers/ . Bet, protams, tā ir tikai maza daļa no visiem, kas ieradīsies. Ja sarakstā pamani kādu sev interesantu cilvēku vai vienkārši vēlies uzdot jautājumu PHP Internals cilvēkiem, droši raksti komentāros vai uz manu email, un es gādāšu atbildes.

Pati konference būs trīs dienas un programma ir visai saspringta http://conference.phpnw.org.uk/phpnw14/schedule/ . Es apmeklēšu visu labāko, ko phpNW14 var piedāvāt. Tutorial, hackathon, sessions, party. Tas viss jau nākamajā nedēļā.

Ja tu vēl neesi bijis savā pirmajā PHP konferencē (Latvijas Webconf neskaitu), tad noteikti iesaku kādreiz aizbraukt. Esmu bijis vairākās. Divas reizes phpDay (Verona, Italy), 2 reizes phpBenelux (Antwerp, Belgium), 1 reizi ZendCon (Paris, France). Nevienu pasākuma apmeklējumu neesmu nožēlojis. Favorīts šobrīd gan ir phpBenelux. Taču no tā, ko esmu lasījis, phpNW vajadzētu būt ļoti līdzīgā līmenī. Lai kā ies phpNW, janvāra beigās atkal došos uz phpBenelux. Ja sadomā doties uz to, dod ziņu. Kopā jautrāk. Ja nu notiek brīnums un kāds no jums dosies uz phpNW14, nāciet klāt parunāties.

Iepriekšējā gada phpNW video:

Ja nerāda, dodies uz https://www.youtube.com/watch?v=tqHIGFb7jnQ