Preses relīze: Aicina jauniešus attīstīt IT biznesa idejas 24h interaktīvajā seminārā „1440 min Ideju Izaicinājums”

titans Junior Achievement – Young Enterprise Latvija Absolventu apvienība aicina Latvijas vidusskolu jauniešus uz IT ideju attīstīšanas 24 stundu interaktīvu semināru „1440 min Ideju Izaicinājums”, kas norisināsies 8. – 9. novembrī Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā.

Jānis Palkavnieks Draugiem.lv runasvīrs un „1440 min Ideju Izaicinājums” Draugiem.lv darbnīcu veidotājs aicina jauniešus iesaistīties: „Tas ir labi, ja kādam ir ideja, vēl labāk, ja ar to dalās. Interneta bizness ir ārkārtīgi dinamisks, tāpēc nav laika savu ideju ilgi “marinēt”, ar to ir jādalās, jāprezentē, jo tikai tā ir iespējams saņemt patiesu atgriezenisko saiti un, iespējams, satikt savu nākamo kolēģi vai investoru!”

Projekta „1440 min Ideju Izaicinājums” mērķis ir inovatīvas uzņēmējdarbības attīstības sekmēšana Latvijā, kam piemīt izaugsmes poteniciāls.

Projekta galvenā ideja ir dot iespēju informācijas tehnoloģijās ieinteresētiem jauniešiem 24 stundu laikā pilnveidot biznesa ideju IT jomā, saņemot atbalstu no Draugiem.lv komandas un Accenture Latvija ekspertu pavadībā apgūstot IT ideju realizāciju tehnoloģijās, lai pēc tam attīstītu savu IT biznesa ideju Skolēnu mācību uzņēmumu programmā.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Lai pieteiktos projektam skolēniem jāizveido 2-3 domubiedru komanda un jāaizpilda anketa, aprakstot plānoto IT ideju, kuru semināra laikā gribētu attīstīt, mācoties prezentēt ideju un veidojot biznesa konceptu. Pieteikšanās līdz 5. novembrim.

Vairāk informācijas par pieteikšanos un iespējām: www.draugiem.lv/jal

Projekts „1440 min Ideju Izaicinājums” tiek realizēts  ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu programmas “Jaunatne darbībā” ietvaros.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Kontaktpersona:
Projekta „1440 min Ideju Izaicinājums” koordinatore Anna Gruzinska
anna[at]jal.lv
+371 26336345