Jackie Chan – Chinese Zodiac

image001Cik sevi atceros, vienmēr ir patikušas Jackie Chan filmas. Ne jau tādēļ, ka viņas būtu ar kādu baigi dziļo domu vai pašas augstākās kvalitātes, bet tieši Jackie Chan dēļ. Viņš kaut kā izstaro pozitīvu enerģiju. Varbūt tāpēc, ka visās filmās viņš ir smaidīgs, nedaudz pajoko un ir ļoti veikls savos akrobātiskajos trikos. Tādēļ bija liels prieks, ka viņš nolēma daļu savas jaunākās filmas “Chinese Zodiac” filmēt Jelgavā. Filmu gaidīju, sagaidīju, noskatījos un nolēmu padalīties ar iespaidiem.

Pēc filmas pirmajām 30 minūtēm man īsti nebija vēlmes turpināt skatīties. Tas tādēļ, ka sižets likās vienlaicīgi gan nesaprotams, gan ļoti prognozējams. Fizika un realitāte izpaliekoša. Datorgrafika vairākus soļus no pilnības. Es pat ietweetoju, ka šī ir viena no pēdējā laika sviestainākajām filmām. Bet tad nākamajā dienā turpināju skatīties. Domas mainījās. Ne jau tādēļ, ka iepriekš nosauktie mīnusi bija pazuduši, bet tādēļ, ka atcerējos kādēļ man patīk JC filmas. Viņš joprojām māk šo to uzjautrinošu pateikt, viņš joprojām ir ļoti veikls, viņš joprojām pats izpilda savus trikus. Par to visu cieņu viņam. Jā – visas filmas garumā joki (un tos pavadošā mūzika) bija paredzēti galvenokārt maziem bērniem, datorgrafika bija vāja (t.i. – viegli pamanāms kur ir grafika, kur ir reali filmēts), jā fizika joprojām nebija viņu sabiedrotā, sižets joprojām bija vājš. Bet tas nekas. Kurai tad JC filmai nav problēmas ar vismaz kādu no šīm lietām? Ja runājam par Jelgavā filmēto, tad jāsaka ka tas izskatījās labāk kā biju gaidījis. Pat īsti nevarēja saprast ka filmēts tunelī.

Filmu ļoti grūti novērtēt. Ja man jāvērtē JC – dodu viņam 8. Savukārt filmai es dotu 5, jo nav īsti vairs tas vecums, kad patīk liela daļa no tur redzētiem jokiem un realitātes zudums. Savukārt kā ģimenes filma ko skatīties kopā ar bērniem – gan jau visi 6-7 punkti.

Filmas reklāma

Ja nerāda, skaties http://www.youtube.com/watch?v=4YtAbUU5jk8