PHPBenelux Conference 2013

Iepriekšējā gadā ilgi domāju par to vai doties uz PHPBenelux konferenci vai nē. Rēķināju, liku plusus un mīnusus, beigās tā arī neaizbraucu. Tā vietā aizdevos uz naudas ziņā lētāku phpDay Veronā. Šogad atkal rēķināju, liku plusus un mīnusus, padsmit reizes nospriedu ka jābrauc un tik pat reizes ka nav jābrauc… līdz beidzot šodien nopirku biļetes uz konferenci. Pārāk daudz slavenu runātāju, pārāk daudz labu tēmu, lai atteiktos. Turklāt gala cipars gan jau atpelnīsies ar iegūtajām zināšanām un iespaidiem. Visticamāk ka PHPBenelux 2013 apmeklējuma rezultātā nāksies izlaist phpDay Veronā, bet kas to lai zina – var sanākt visādi.

Kāpēc par šo rakstu? Tādēļ, ka meklēju kādu kurš vēl gribētu braukt. Kopā jautrāk, vai ne? Tātad – ja esi nolēmis doties uz šo konferenci un arī domā ka kopā jautrāk, padod ziņu.

Dodies uz konferences web lapu un iepazīsties ar runātājiem, kā arī tutorials/sessions sadaļu. Jāpiemin, ka bez oficiālās daļas, šīs konferences (gluži kā citu) neatņemama sastāvdaļa ir social event. Tātad iespēja iedzert alu, uzspēlēt boulingu ar nozares dižākajiem prātiem (ja ne gluži ar viņiem personiski, tad vismaz esot vienā telpā :D ). Tutorial + Early bird biļetes cena ir 260EUR + PVN. Pēc 6. decembra cenas būs augstākas. Ja domā pirkt, tad īpaši neatliec, jo ne vien cenas pieaugs, bet arī tevis izvēlētajam tutorial var jau būt sasniegts apmeklētāju limits. Ja vēlies apmeklēt tikai lekcijas, tad Early bird biļete 135EUR + PVN.

Aizmirsu piebilst – pasākums notiek 25. un 26. janvāri – Ter Elst, Antverpenē, Beļģijā.