Bald Eagle

Jā – putnus bildēt nebrīvē nav nekāda māksla. Un neesmu nekāds īpašais fotogrāfs (šauju auto režīmā) un bildes datorā apstrādāt nemāku un to nedaru. Tāpēc atvainojos jau iepriekš visu profu priekšā par šāda materiāla publicēšanu. Neskatoties uz visu augstāk minēto, gribēju parādīt pāris bildes kuras tapa Tenerifē, Džungļu parka apmeklējumā. Kaut kāda iemesla dēļ man viņas patīk.

 

 

3 comments

 1. Nesaprotu. Kādēļ kādam būtu jāatvainojas par to, ka Tu esi izdarījis to, kas Tev patīk. Turklāt Tu jau nenosūtīji kādam šos foto uz mājām, bet ievietoji savā blogā.
  Atvainošanās lieka, bet ar PUTNU viss ir kārtībā :), man arī patīk.

  1. Darbojos proaktīvi. T.i. – ja nebūtu uzrakstījis to ko uzrakstīju, tad noteikti komentāros kāds būtu kaut ko par attiecīgo lietu …

   1. Neieslīgstot diskusijās, bet mazliet :).
    1) “ja nebūtu uzrakstījis to ko uzrakstīju, tad noteikti komentāros kāds būtu kaut ko par attiecīgo lietu …” Nu un (atbilde otrajā rindkopā)?
    2) Ja arī tā, tad kādēļ tieši tā atvainošanās. Tu jau uzrakstīji, kas, kādēļ un kā. Viss ir skaidrs, bet, ja kādam nav, tad ne visiem ir dots.
    3)  “Tāpēc atvainojos jau iepriekš visu profu priekšā par šāda materiāla publicēšanu.” Šī rindiņa lieka! Kādēļ bērt pelnus sev uz galvas tāpat vien, katram gadījumam?.
    Pietiks gan.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.