Par telefonu ietvariem

Vēlos padalīties savos iespaidos par telefonu ietvariem (maciņiem?). Pirms nedaudz vairāk kā puses gada iegādējos HTC Desire HD. Drīz vien pēc tam sāku meklēt kur to ietērpt, lai izvairītos no nejaušas saskrāpēšanas. Apjautājos Twitter, nedaudz pastaigāju pa Amazon un iegādājos visai eleganto Proporta ražojumu. Veidojums satur gan ādu, gan alumīniju, gan audumu. Pretēji citur dzirdētajām atsauksmēm, ka ar šo izstrādājumu var sagandēt ekrānu, neko tādu nemanīju. Kādus 5 mēnešus to lietoju.
Varu uzskaitīt dažus plusus:

  • Ietvars ir kvalitatīvs. Labi nostrādāts – sākot no šuvuma beidzot ar magnētisko podziņu.
  • Telefons 5 mēnešu laikā nesaskrāpējās
  • Jutos droši no neliela augstuma nometot uz galda/plaukta. Lai gan neliela, bet tomēr amortizācija

Mīnusi:

  • Fotografējot un/vai filmējot traucē tā daļa, kura iet pāri ekrānam. Ar vienu roku jātur telefonu, ar otru attiecīgo daļu. Pretējā gadījumā piebrauc priekšā vai nu lēcai, vai arī ekrānam.
  • Kabatā aizņem krietni vairāk vietas.
  • Nezinu vai mīnuss, bet daudzi īsti nesaprot ko es lieku pie auss, ja telefons ir attiecīgajā ietvarā (līdz ar to iespējams, ka jocīgs paskats tam, kurš runā ar tādu pie auss).
  • Vislielākais mīnuss – nav iespējams sajust telefonu korpusu.

Tieši pēdējā iemesla dēļ nu jau dažas dienas lietoju telefonu bez Proporta veidojuma. DesireHD ir pārāk patīkama korpusa uzbūve, lai paslēptu viņu šādā veidā. Ja būtu kaut kāds plastmasas telefons, tad tas nebūtu tā. Bet metāliskais korpuss saka – turi mani! :) Tagad gan jāpiedomā pie tā, lai tajā pat kabatā kurā ir telefons, neiemestu atslēgas, lai lēnām noliktu telefonu uz galda utt. Bet šobrīd nedomāju pāriet atpakaļ uz ietvaru. Varbūt kādos speciālos gadījumos tā darīšu (pārgājiens utml.), bet ikdienā diez vai.

Flattr this!

Daži reizēm aizmirst, tāpēc: https://endijs.com publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta. Lūgums respektēt autora/autoru tiesības. Paldies!

1 comment

  1. tēma tuva un arī mans secinājums bija palikt bez maciņa.

    Tas gan tiešām prasa papildus uzmanību. Piemēram, liekot somā vai arī kabatā. Tādēļ somā vienmēr vāļājas vienkāršs maisiņš, kur nepieciešamības gadījumā telefonu var ielikt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.