Pirmā mēneša Flattr lietošanas statistika

Gribēju padalīties ar to, kā veicies pirmajā mēnesī kopš lietoju Flattr. Twitter jau īsumā visu pateicu. Taču tiem, kas tur nepamanīja gribu pastāstīt arī šeit.

* Iztērēju 2.00EUR. Pavisam uzklikšķināju uz 11 pogām. Tas deva katram pogas īpašniekam 0.18EUR ienākumus.
* Uz manām pogām uzklikšķināja 22 reizes. Tas rezultējās 7.83EUR ienākumos (~0,35EUR par klikšķi). Tātad + 5.83EUR. Varēšu teju 3 mēnešus tērēt šo naudu, lai pateiktos citiem.

Protams, ir skaidrs, ka nākamajos mēnešos uz manām pogām vairs tik daudzi neklikšķinās, jo teju puse klikšķu tika savākta pie Flattr konkursa. Un tādus vairs nerīkošu.

Kas ir interesanti – šobrīd ir liela atdeve katram klikšķim. Un tas ir saprotams. Vienkārši nav jau tās Flattr lietotāju masas. Līdz ar to nav jau kam īsti klikšķināt. Ja būtu katrā blogā pa pogai, tad būtu nevis padsmit klikšķi mēnesī, bet daži desmiti. Un ienākums no klikšķa būtu cits. Tāpēc iespējami divi scenāriji. Tauta sāks vairāk izmantot Flattr, līdz ar to mazāka katra klikšķa atdeve. Otrs variants – daļa no tagadējiem lietotājiem beigs izmantot. Tas nozīmē, ka klikšķu cena būs aptuveni tāda pati, bet samazinoties lietotāju skaitam samazināsies arī atdeve.

Par nākamajiem mēnešiem atskaites vairs nesniegšu. Ja būs, tad kaut kad vasarā apkopojot 6 mēnešus.