Pirmā mēneša Flattr lietošanas statistika

Gribēju padalīties ar to, kā veicies pirmajā mēnesī kopš lietoju Flattr. Twitter jau īsumā visu pateicu. Taču tiem, kas tur nepamanīja gribu pastāstīt arī šeit.

* Iztērēju 2.00EUR. Pavisam uzklikšķināju uz 11 pogām. Tas deva katram pogas īpašniekam 0.18EUR ienākumus.
* Uz manām pogām uzklikšķināja 22 reizes. Tas rezultējās 7.83EUR ienākumos (~0,35EUR par klikšķi). Tātad + 5.83EUR. Varēšu teju 3 mēnešus tērēt šo naudu, lai pateiktos citiem.

Protams, ir skaidrs, ka nākamajos mēnešos uz manām pogām vairs tik daudzi neklikšķinās, jo teju puse klikšķu tika savākta pie Flattr konkursa. Un tādus vairs nerīkošu.

Kas ir interesanti – šobrīd ir liela atdeve katram klikšķim. Un tas ir saprotams. Vienkārši nav jau tās Flattr lietotāju masas. Līdz ar to nav jau kam īsti klikšķināt. Ja būtu katrā blogā pa pogai, tad būtu nevis padsmit klikšķi mēnesī, bet daži desmiti. Un ienākums no klikšķa būtu cits. Tāpēc iespējami divi scenāriji. Tauta sāks vairāk izmantot Flattr, līdz ar to mazāka katra klikšķa atdeve. Otrs variants – daļa no tagadējiem lietotājiem beigs izmantot. Tas nozīmē, ka klikšķu cena būs aptuveni tāda pati, bet samazinoties lietotāju skaitam samazināsies arī atdeve.

Par nākamajiem mēnešiem atskaites vairs nesniegšu. Ja būs, tad kaut kad vasarā apkopojot 6 mēnešus.

6 comments

    1. Nu … kā to ņem… ja tā pateikšanās nav bieža, tad ir OK. Bet ja kāds censonis grib pateikties pie katra raksta, tad ātri vien AdSense būs bloķēts… :)

  1. Ja pirmais mēnesis bija nosacīti plusos (smieklīgi 1.36 euro), tad janvārī jau biju nosacīti mīnusos ( – 0.54 euro). Adsense nes krietni lielākus ienākumus. Vismaz pagaidām no flattr nav lielas jēgas.

    1. Neaizmirsti, ka Flattr taču ir divas nozīmes. Viena – pelnīt. Otra – pateikt paldies. Var tak būt Flattr lietotājs un nelikt sev pogas vispār. Un joprojām būs jēga izmantot. :) Vienīgi jā… tā lietotāju bāze ir nepateicīgi maza.

  2. Doma interesanta. LV auditoriju varētu paķert ar to, ka beidzot ar savu contentu var sākt pelnīt. Lai gan te parādās problēma ar oriģinālo un sperto contentu. Piemēram, mums visiem labi zināmie LV resursi, kas auditoriju vāc uz bilžu un saturu speršanu. Neapšaubāmi, ja būtu Flattr poga, tad spiestu un spiestu sīki pokemoni , bet autoriem piķis atkal gar degunu. Be mēģinājums ir labs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.