Lieto Flattr? Ja lieto vai domā sākt, tad konkurss tieši tev!

Tā kā Latvijā joprojām ir visai rezervēta attieksme pret Flattr, tad izdomāju, ka vajadzētu uzrīkot kādu konkursu Flattr esošajam un topošajiem lietotājiem. Kas ir Flattr? To vari uzzināt ieskatoties šajā lapā.

Tātad – kas ir jādara, lai piedalītos konkursā? Nekas īpašs. Vienkārši ir jābūt aktīvam Flattr lietotājam. Tātad tādam lietotājam, kurš ir ne tikai piereģistrējies, bet arī aktivizējis savu kontu. Ja tu esi Flattr lietotājs, padod par sevi ziņu komentāros un tu jau būsi konkursa dalībnieks!

Kā tiks izraudzīts uzvarētājs? Pirmkārt – uzvarētāji būs vairāki. Brīdī kad lietotāju skaits sasniegs 15 izlozēšu pirmo. Kad 25, tad nākamo. Kad 35, tad nākamo. Un tā uz priekšu. Pavisam būs 10! laimīgie. Tātad izredzes laimēt ir lielas. Vēl gan šie soļi pie kuriem tiek izlozēts var pamainīties atkarībā no aktivitātes. Piemēram, ja pa visu Latviju būs tikai 15 lietotāji, tad nav jēgas gaidīt līdz sasniegsim 100 utt. Bet ja lietotāju skaits sāks strauji augt (par ko gan māc šaubas), tad soļus var arī nedaudz palielināt. Lai nu kā – 10 cilvēki tiks pie balvām. Lai viss būtu godīgi – es pats konkursā nepiedalīšos. Kā arī, ja kāds jau būs laimējis, tad nākamajā izlozē viņš vairs nepiedalās.

Kas balvās? Krekls ar Flattr logo (vērtība 14EUR), kā arī uzlīmes. Tāds kā minimālais atbalstītāja komplekts.

Tātad vēlreiz par darbības plānu:
* Ja lieto Flattr, tad jau esi potenciāls dalībnieks. Ja nelieto – piereģistrējies http://flattr.com un aktivizē kontu.
* Šī raksta komentāros ieraskti savu Flattr lietotāja vārdu. Ja tu pats arī esi izvietojis Flattr pogas pie sevis, tad vari pierakstīt arī URL uz savu resursu. Vēlos pieminēt, ka Flattr var izmantot, gan lai mēģinātu kaut ko nopelnīt, gan, lai vienkārši pateiktos citiem satura radītājiem.
* Tiklīdz tiks sasniegts kāds noteiktais lietotāju daudzums (15, 25, 35, …. [tiks pārējie precizēti]), tā veikšu izlozi.
* Tas kurš būs laimējis varēs izvēlēties kādu no pieejamajiem kreklu izmēriem un nākamajās izlozēs vairs nepiedalīsies.
* Pieejami 3 sieviešu (1 x S, 1 x M, 1 x L) un 7 vīriešu krekli ( 2 x S, 2 x M, 1 x L, 1 x XL, 1 x XXL). Tātad pirmajiem laimētājiem būs priekšrocības – iespēja izvēlēties kuru tieši kreklu viņi vēlas.
* Uzvarētāju saraksts būs redzams šī raksta beigās, kā arī katru jaunu uzvarētāju paziņošu arī http://twitter.com/endijs
* Balvas tiks piegādātas uz adresi, kuru būsiet norādījuši Flattr kontā.

Lai pasākums ātrāk virzās uz priekšu, būšu pateicīgs par jebkuru atbalstu konkursa popularizēšanā (atsauces blogos, saites Twitter, Facebook, Draugiem.lv utt.).

Pirmais uzvarētājs!
Tā kā atsaucība bija ļoti maza, tad šobrīd konkurss tiek beigts. Ir viens laimīgais, kurš garantēti saņems savu balvu. Mēģināšu vienoties ar Flattr veidotājiem, lai piešķir vairāk balvas. Tad jau redzēs kā sanāks. Lieta tāda, ka tika sarunāti 10 krekli, ja būs lielāka atsaucība. Bet mēs pat nesavācām pirmā krekla izlozei paredzēto lietotāju skaitu. Lai nu kā – sekojiet jaunumiem. Pārējie laimētāji (ja tādi būs) tiks izraudzīti tādā pat veidā kā pirmais. Kurš tad uzvarēja? PHP teica, ka esemono (atvainojos par UTF8 atbalsta trūkumu skriptā).
http://goo.gl/sHrLe

20 comments

  1. Nu es jau neceru savākt 100 lietotājus. Domāju, ka 25-30 ir reāls skaits. Un tad jau pazemināšu latiņu un ļoti iespējams ne tikai 2 no šiem 25-30 saņems kreklus, bet krietni lielāks skaits. Mērķis visam šim ir vienkārši pievērst kaut nelielas cilvēku daļas uzmanību šai idejai. Ziemassvētkos visiem tik ļoti patīk dāvināt dāvanas. Kāpēc, lai ar 2EUR mēnesī nepateiktos daudziem blogeriem, fotogrāfiem, kā arī jebkuram citam digitāla satura radītājiem. Turklāt, tagad Flattr var izmantot, lai ziedotu naudu citiem Flattr lietotājiem (minimālā summa 3EUR). Tātad alternatīva PayPal Donations. Kā arī ir “offline Flattr”. Tā ka potenciāls ir. Laiks sākt lietot! :)

  2. username: ingus

    Kaut kad saņemšos un arī pogas blogos ieviesīšu.

    A kad konkursa deadline?

    1. Deadline ir plānots pirmajā februārī. Izskatās, ka konkursu var saukt par izgāzušos. Atsaucība stipri zem cerētā. Bija vēlme savākt kādus 30-35 cilvēkus, bet pat 20 nebūs. Lai nu kā – paldies vismaz tiem, kas ir. Drīzumā zināsim laimīgos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.