Nostiprinos tēvu klubā

Pirms nepilniem diviem gadiem ziņoju, ka esmu piebiedrojies tēvu klubam. Tad nu varu pavēstīt, ka šorīt šajā klubā nostiprinājos. 07:07 piedzima otrs bērns – meita, kurai devām vārdu Keila. Tā nu Ričardam tagad ir mazā māsa. Bet viņai lielais brālis. :)

Paša procesa norisē nedalīšos. Taču varu pateikt, ka tāpat kā dēla gadījumā, arī šoreiz dzemdību procesā biju klāt. Un vēlos uzsvērt, ka lai gan klāt būt ir grūti, jo ir smagi noskatīties kā tev dārgais un mīļais cilvēks mokās, bet tā īsti jau tu neko palīdzēt nevari. Bet tā kā kaut kādu atbalstu varēju sniegt (gan pārvietoties, gan morāli, gan pamasēt), tad varu teikt, ka tas ir tā vērts. Lai gan ir grūti, ir jāpiedalās. Jo tiem pārējiem diviem ir daudz, daudz grūtāk.

Gan Aija (mana sieva), gan Keila jūtas labi. Ceru, ka slimnīcā ilgi neturēs. Un tad jau varēs pētīt kā abi mazie sadzīvo. Rīt Ričards dosies apciemot māsu. Būs interesanti, kā viņš viņu uztvers. Ar diviem tagad būs 2 reizes grūtāk. Bet arī divas reizes vairāk prieka un jautrības.

Šai reizei tas arī viss.

10 comments

 1. Apsveicu, lai veicas audzināšanā! Un jautrāk būs pilnīgi noteikti. To es saku kā dvīņu tētis :)

 2. Šajā ekonomiskajos apstākļos ir grūti saprast – apsveikt vai izteikt līdzjūtību.

  Šis man uzsauca smiekliņu: “Paša procesa norisē nedalīšos.” – tas tik vēl trūka, ka detalizēti aprakstīt pozas, izmantotos palīglīdzekļus un tamlīdzīgas lietas. Nepārdzīvo – tikai Melnais humors, jo nākošajā teikumā tiek atsevišķi (teikums sākas ar “Taču”) runāts par dzemdību procesu, tātad pirmais rindkopas teikums ir domāts par citu procesu. ;-)

 3. 2 Didulis – Lēmums par to, ka vajag otru sīci tika pieņemts tad, kad krīze jau bija pilnās burās. Tā ka finansiālais jautājums vispār ir nebūtisks. T.i. – ne jau krīzes vai nekrīzes esamība ietekmē to būt vai nebūt bērnam. Jo ja baidīsies par katru latu, tad bērnus vispār nedrīkst radīt – ar katru nākamo gadu viņiem vajadzēs vairāk un vairāk līdzekļu. Un ej nu izdomā – kāda pašam būs tā materiālā puse pēc gadiem 2, 5, 10, 15 vai 20. Ja ir klikšķis, ka vajag – tātad vajag :)
  Interesanti cik vēl daudziem atskaitot tevi, bija tik samaitāta attiecīgā teikuma uztvere. Ja jau raksts ir par dzimšanas dienu, nevis par dienu pirms 9 mēnešiem, tad ir skaidrs, kurš process :P :)

 4. Tātad apsveicu tevi. ;-)

  Un kā jau minēju, tad tikai melnais humors. Es jebkuru teikumu apskatu no dažādiem aspektiem (profesionālais kretīnisms, jo prasības mēdz sastādīt dažādi cilvēki un tās vajag saprast pareizi) un nereti sanāk, ka viens ir humoristiskais aspekts. ;-)

 5. 1) ar diviem nav divreiz grūtāk. varbūt kādu pusotru reizi max.
  2) vārds gan nu tāds, labāk sīkāk neizteikšos …

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.