NitroPDF Reader – bezmaksas brīnums

Jautājums – cik bieži tev ir gadījies, ka nepieciešama kāda no šīm lietām: pārkonvertēt kādu no dokumentu formātiem uz pdf, pārkonvertēt pdf uz kādu no dokumentu formātiem, atzīmēt pdf dokumentā kādu laukumu, rediģēt pdf dokumentu, parakstīt pdf dokumentu, izeksportēt no pdf bildes, pielikt pdf dokumentam komentārus? Gan jau ka vismaz kaut ko no šī būs bijusi nepieciešamība darīt kaut reizi. Bet problēma tāda, ka ne jau vienmēr pa rokai ir īstie rīki. Ja vēl pārkonvertēt no DOC uz PDF nav problēma, tad pārējās uzskaitītās funkcijas var izrādīties diezgan problemātiskas.

Protams, var izmantot dažādas maksas programmas. Bet kādēļ maksāt, ja var paņemt vienu bezmaksas programmu, kura visu augstāk uzskaitīto (un ne tikai to) dara ļoti ātri un korekti. Tāda iespēja tagad ir. Un šo brīnumaino produktu sauc par NitroPDF Reader. Par sevi viņi saka šādi:

Create PDF files, comment and review, save PDF forms, extract text and images, type text directly onto the page, and more.

Start working with PDF files the way you always wanted.

Vairāk par viņu, kā arī lejupielādēt, varat http://www.nitroreader.com/.

Turklāt sakarā ar to, ka produkts vēl jauns (beta stadijā) un savu cienītāju skaitu tikai veido, viņi pat vienam laimīgajam uzdāvinās iPad. Jāmin, ka šis ir paredzēts tikai un vienīgi Windows platformai.