NitroPDF Reader – bezmaksas brīnums

Jautājums – cik bieži tev ir gadījies, ka nepieciešama kāda no šīm lietām: pārkonvertēt kādu no dokumentu formātiem uz pdf, pārkonvertēt pdf uz kādu no dokumentu formātiem, atzīmēt pdf dokumentā kādu laukumu, rediģēt pdf dokumentu, parakstīt pdf dokumentu, izeksportēt no pdf bildes, pielikt pdf dokumentam komentārus? Gan jau ka vismaz kaut ko no šī būs bijusi nepieciešamība darīt kaut reizi. Bet problēma tāda, ka ne jau vienmēr pa rokai ir īstie rīki. Ja vēl pārkonvertēt no DOC uz PDF nav problēma, tad pārējās uzskaitītās funkcijas var izrādīties diezgan problemātiskas.

Protams, var izmantot dažādas maksas programmas. Bet kādēļ maksāt, ja var paņemt vienu bezmaksas programmu, kura visu augstāk uzskaitīto (un ne tikai to) dara ļoti ātri un korekti. Tāda iespēja tagad ir. Un šo brīnumaino produktu sauc par NitroPDF Reader. Par sevi viņi saka šādi:

Create PDF files, comment and review, save PDF forms, extract text and images, type text directly onto the page, and more.

Start working with PDF files the way you always wanted.

Vairāk par viņu, kā arī lejupielādēt, varat http://www.nitroreader.com/.

Turklāt sakarā ar to, ka produkts vēl jauns (beta stadijā) un savu cienītāju skaitu tikai veido, viņi pat vienam laimīgajam uzdāvinās iPad. Jāmin, ka šis ir paredzēts tikai un vienīgi Windows platformai.

5 comments

  1. PDF no jebkura faila, kura apskates softs ļauj printēt, var izveidot ar PDFCreator. Lietoju gadiem. Reizēm ir bijusi nepieciešamība no PDF izskrāpēt kaut kādu teksta daļu, taču esmu samierinājies ar to, ka es ātri rakstu un pārrakstījis. Taču viss vienā arī nav slikta fīča. Cerams, ka ar šo neizies tāpat kā notika ar “Foxit PDF Reader“, kurš pēkšņi pārvērtās par komerciālo softu (tikko apskatījos, ka viņi ir izlaiduši apgraizīto bezmaksas versiju).

  2. meklēju tādu pdf programmu, kura varētu vairākus simtus dokumenta lapu vai bildes (jpeg) utml, uztaisīt kā vienu pdf failu. cik noprotu, no apraksta mājas lapā, tad šāda fīča viņam nav.

  3. –>>Arno: ja tev ir softs, kas spēj visus tos vairākus 100 bildes nosūtīt uz printēšanu, tad vari izmantot jau manis pieminēto PDFCreator. Vienīgais pirmo dokumentu/bildi laižot uz drukāšanu, vajag nospiest nevis pogu “Save”, bet “Wait & Collect”. Pārējiem dokumentiem/bildēm tev vairs neprasīs, ko darīt, bet liks wait rindā. Kad visi dokumenti ir savākušies rindā, kaut kur menu atrodi “Combine All”, vispirms pārliecinoties, ka dokumenti ir vajadzīgajā sacībā un tad tik nospied “Save”. Atzīšos, ka pēdējo reizi es PDF no vairākiem failiem veidoju ļoti sen un tad arī nebija vairāk par pārdesmit failiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.