BarCamp Baltics 2010 un Web Standards Day

Šie abi pasākumi notiks pirmspēdējā maija nedēļas nogalē. Ja precīzāk – BarCamp būs gan 22. maijā, gan 23. maijā. Savukārt Web Standards Day tikai 22. maijā. Žēl, ka abi pasākumi pārklājas, jo man būtu liela interese apmeklēt abus no tiem.

Šoreiz negribu izplūst garos rakstos par to, kas ir viens un kas ir otrs. Vienkārši gribēju dot savu devumu publicitātes palielināšanai, kas BarCamp šogad ir jo īpaši nepieciešams. Izskatās, ka Web Standards Day savu mērķauditoriju uzrunās visai ātri. Taču BarCamp šogad izskatās ļoti, ļoti vājš. Ir pārsteigums, ka tas vispār notiks. Un ceru, ka atlikušajās dažās nedēļās organizatori saņemsies un nedaudz plašāk nopublicēs kas, kur un kā. Pat oficiālā Weblapa izskatās knapi dzīva. Kā arī sāks vairāk pieteikties tie, kas tur būs un kas prezentēs. Jo BarCamp būs tik labs un interesants cik labu un interesanto to izveidosim mēs. Es gan uzreiz teikšu, ka prezentētāju rindās nebūšu.

Abiem pasākumie ir izveidotas ne tikai Weblapas, bet arī pasākumu lapas Facebook. Ja precīzāk – BarCamp: Web http://www.barcamp.lv facebook http://www.facebook.com/event.php?eid=350064748025 ; Web Standards Day: Web http://webstandardsdays.ru/ facebook http://www.facebook.com/event.php?eid=100673836644184

Vēl tikai jāpiemin, ka abi šie pasākumi ir bez dalības maksas. Tāpēc atliek vien izvēlēties sev piemērotāko un doties uzzināt jaunas un interesantas lietas.

BarCamp 2010 atcelts!!!