ZendCasts.com – lielisks resurss ZendFramework apguvei

ZendCasts.comDažas dienas iepriekš jau Twitterī padalījos ar saiti uz Web lapu ZendCasts. Tad biju arī nodomājis, ka gan jau tie, kam tas interesē būs piefiksējuši. Taču tagad sāku domāt, ka ne jau visi Twitterī man seko, turklāt arī tie kas seko to nedara 24/7. Turklāt arī Google nebūs manu Tweetu noindeksējusi un nevarēs parādīt potenciālajiem informācijas tīkotājiem.

Tad nu lūk. Ir tāda Web lapa – http://www.zendcasts.com, kurā apkopoti vairāki screencāsti (šim vārdam latviskojums vispār ir?) par un Zend Framework. Autors par lapu saka šādi:

Zendcasts is a weekly podcast in screencast format covering different parts of the Zend Framework, a PHP framework designed for developing enterprise application development. The site was launched at the beginning of 2009 and is managed by Jon Lebensold.

Nu jau video skaits ir ~ 30 un regulāri tiek pievienoti jauni. Apskatītās tēmas ir ļoti dažādas. Sākot no pavisam elementārām, beidzot ar tēmām, kuras būs interesantas jau pieredzējušākiem Zend Framework lietotājiem.

Turklāt šiem screencastiem ir vairākas ļoti labas īpašības:

  • Runātājam ir laba izteiksmes forma. Visu var labi saprast. Nav čarkstoša skaņa vai murmināšana zem deguna.
  • Video ir liela izšķirtspēja – nav nepieciešams samiegt acis, lai kaut ko redzētu, turklāt viss rādāmais ielien kadrā.
  • Video ir svaigi. Tas nozīmē, ka nebūs šajās pamācībās novecojusi informācija.
  • Video var ne tikai skatīties Web pārlūkā, bet lejupielādēt arī iTunes.

1 comment

  1. Tur tev dziļa taisnība – ne visi seko tev čiepstētavā un ne visi to lieto. Thnx par resursu.
    Tikšu galā ar kaklz rekomendēto grāmatiņu “PHP|Architect’s Guide to PHP Design Patterns” (uzzinu kā sauc lietas, kuras es agrāk esmu lietojis un kur tās labāk pielietot nākotnē) un tad pieķeršos šiem video.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.