Septiņas lietas

Vairākos ārzemju blogos ar interesi lasīju rakstus no sērijas “Seven Things meme”. Ideja ir ļoti vienkārša. Es padalos ar septiņiem faktiem par sevi (tādiem, ko lielākā daļa no jums varētu nezināt) un beigās aicinu 7 citus padalīties ar faktiem par sevi. Tālāk – kad viņi to izdarījuši viņi uzaicina 7 citus (tādus, kuri vēl nav ņēmuši dalību). Tā ātrā veidā var uzzināt daudz interesantu lietu par mums interesantiem cilvēkiem.

Tātad septiņas lietas, kuras par mani varētu arī nezināt:

 • Vienmēr esmu bijis pārāk paklausīgs. Katru vecāku norādi esmu izpildījis teju ar slimīgu (iespējams pārāk lielu) paklausību. Ilustratīvs piemērs. Ja man teica, ka nedrīkst kāpt uz ledus, jo tas varētu būt pārāk plāns – es nekāpu. Pat  neskatoties uz to, ka visi citi ciema bērni jau bija uz ledus.
 • Pirmos padsmit dzīves gadus nodzīvoju mazā ciemā Jelgavas rajonā (dažādos laikos saukts dažādi: Avangards, Bērvircava). Tātad lauku bērns.
 • Vienmēr ir bijušas problēmas ar valodu apguvi (skolā bija zemākās atzīmēs). Pēc 7.klases pabeigšanas zināju, ka būšu jurists. Tāpēc sapratu, ka manis izvēlētais mācību novirziens (komerc novirziena klase – profilā māca matemātiku, ekonomiku, fiziku utml.) nav tā īstā. Pēc 9.klases pārgāju uz sociālā novirziena klasi (profilā mācīja filozofiju, politiku, vēsturi, kultūras vēsturi utml.). Taču jau 10.klasē sapratu, ka atkal esmu aizšāvis greizi. T.i. – vajadzēja palikt komerc klasē, jo tas kas mani interesēja bija IT lietas. Tiku LU FMF, bet matemātikas apguve pamatkursā bija atstājusi neizdzēšamu robu manās zināšanās.
 • Nevienā uzņēmumā (atskaitot savu) neesmu varējis nostrādāt ilgāk par 1 gadu. Laikam visu laiku meklēju kaut ko interesantāku.
 • Pirmais dators bija ar Celeron 566MHz procesoru, 64MB operatīvo atmiņu un S3 Trio 3d/2x video, 15GB HDD. Neatceros kad es to ieguvu, bet tas bija stipri pasen un šajā sakarā biju ļoti laimīgs, jo dators vidēji 4x pārspēja to, kas bija draugu īpašumā. Maksāja tāds aparāts tik pat cik lietots Golfs – tātad 500Ls (komplektā ar CTX Flatron 15″ monitoru). Paldies vecākiem par šo aparātiņu.
 • Agrāk ļoti patika makšķerēt ar spiningu un pludiņmakšķeri. Diemžēl pēdējos gados nav sanācis atpūsties pie ūdeņiem tā, lai varētu arī nopietni pamakšķerēt. Bet vajadzēs šogad saņemties. Sajūtas kuras pārņem, kad auklas galā ir pieķērusies zivs ir varen labas. Zemledus maksķerēšana nesaista pat nedaudz. Neskatoties uz patiku maksķerēt, peldēt tā arī neesmu iemācījies.
 • Teju visi cilvēki uzskata, ka esmu jaunāks kā izskatos. Ar to saistās arī vairāki jautri atgadījumi. Piemēram, kad biju mazāks un vajadzēja piedalīties dažādas sporta sacensībās, tad mani vienmēr gribēja likt jaunākās vecuma grupās kā vajadzētu. Vēl iepriekšējā gadā Rimi, Elvi ik pa laikam prasīja uzrādīt dokumentus kad pirku alu (lieki piebilst, ka tas bija 24.gadu vecumā).

Tās bija 7 lietas par mani. Būtu interesanti palasīt arī par citiem, tāpēc lūgums ņemt dalību:

 • Kristaps – šis kadrs varētu būt ļoti interesantiem stāstiem pārbagāts, jo viņš tak no Latgales;
 • Māris – patīkami ar viņu aprunāties, gan jau būs arī interesanti palasīt;
 • Maksims – jo viņam forša sieva;
 • Artis – jo par viņu mēs zinām tik maz;
 • Aivars – jo pirms ieraudzīju viņu dzīvē man likās, ka viņš ir maza auguma smalks tips, bet smagi kļūdījos;
 • Helmuts – jo ir viens no nedaudzajiem kas raksta par astronomiju;
 • Kaspars – ja jau viņam bija stāsts par atgadījumu ar policiju, gan jau ir vēl daudz interesantu stāstu.

12 comments

 1. Atpakaļ ziņojums: 7things : Atoms blog
 2. Atpakaļ ziņojums: Kristapa Skuteļa (krizdabz) blogs :: 7EVEN
 3. Atpakaļ ziņojums: Runas caur biezpienu » Kunkuļos #7
 4. He hēi! Tad tu tomēr esi tas, ko es biju iedomājies! Izrādās ka esam kaimiņi (Bērvircava, Avangards, Sesava :) )! Vienu brīdi man likās, ka tu esi man zināmais Endijs, bet tad kaut kā šaubas izkliedējās. Bet redz izrādās ka no šiem 7things var šo to arī jaunu uzzināt!

 5. Es tevi atšifrēju tad kad tu biji, laikam Twitterī, iemetis saiti uz Sesavas webu. Vai kaut kurieni citurieni saistībā ar Sesavu.
  Pasaule maza, bet Latvija vispār sīciņa.

 6. Atpakaļ ziņojums: 7 ūberkrutās lietas par blogeri Helmutu
 7. Atpakaļ ziņojums: 7things par mani : Nuucha Blogs
 8. Atpakaļ ziņojums: 7 lietas | SVILPE burto ... !
 9. Nonācu šeit cenšoties izsekot, no kurienes šīs 7lietas nāk. izgāju cauri vairāk kā 20 blogiem un atklāju pilnīgi jaunu un aizraujošu blog-pasauli. Pazaudēju ~7h un zinu, ka turpmāk pasaudēšu vēl vairāk stundas lasot šo un to “pārējo krējumu”.
  Tā ir tava vaina!!!

 10. Atpakaļ ziņojums: Tvinky’s blog » Blog Archive » Seven Things meme
 11. Atpakaļ ziņojums: Uldis Zariņš » 7 lietas par mani - Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.