Kurš nākamais brauks uz ārzemēm?

Blogs ir tik interesants cik interesants ir tā autors. Ar rakstīta vārda palīdzību autors komunicē ar saviem lasītājiem. Un ja sarunas biedrs ir interesants, tad arī saruna ir interesanta. Var runāt un lasīt par ikdienišķām lietām (iPhone, Chrome, Zatlers, Godmanis utt.), bet var arī kaut ko ne tik ikdienišķu. Viena no man interesantākajām lietām šķiet personu piedzīvojumi svešumā.

Viss aizsākās ar Jāzepa Baško blogu par studijām Taivānā. Tas bija viens no tā laika maniem iecienītākajiem blogiem. Protams, ne jau vienmēr piekritu autora rakstītajam, jo bieži likās, ka viņš sevi vērtē daudz augstāk par citiem (gluži kā viens personāžs no The Big Bang Theory), bet tas jau ir sekundāri. Taču apraksti par svešo zemi bija kā kaut kas svaigs uz pārējās informācijas fona. Diemžēl jau labu laiku vairs šis blogs nav pieejams. Vai varbūt ir, bet zem kādas citas adreses?

Un tād parādījās Ārčija ieraksti par viņa piedzīvojumiem uz kuģa. Ja iepriekš Ārčija blogam īpašu vērību nepievērsu, tad attiecīgo rakstu sēriju lasīju ar ļoti lielu interesi. Diez viņam pēc gada plānojas atkal jauns brauciens? Un ja būs – vai atkal būs rakstu sērija?

Un tagad jautājums  – kurš nākamais? Jā – zinu, ka ir Onkuļa lielumleilais favorīts Reinis Traidās, bet kaut kā viņa ieraksti nespēj manī izraisīt tādu apbrīnu kā citos. Varbūt kāds plāno kaut kur doties un par savām gaitām aktīvi rakstīt? Ja tā – dodiet ziņu – laicīgi pievērsīšu pastiprinātu uzmanību attiecīgajam blogam. Varbūt kāds jau kaut kur ir aizbraucis un par to interesanti raksta? Kurš?

9 comments

 1. Mjā, Somijā es esmu gan, bet neko jēdzīgu par to vēl neesmu uzrakstījusi (: Man ir writer’s block – iedvesmas trūkums vai kas tamlīdzīgs.

 2. Man jau liekas, ka liela daļa kaut kur brauc un par to arī vēlāk uzraksta- Laacz uz Lielbritāniju, asmo uz Franciju, zaļas lietas pa ASV, dullais sapnis pa Igauniju… ceļojumu apstāsti ir diezgan daudz.

  P.S.
  *katutrīgi piebilstot* es ar it kā mēģinu aprakstīt savu braucienu pa Muhu-Sāmsalu. Tikai nezinu kā ar interesantumu, es vairāk mēģinu tā informatīvi apstāstīt.

 3. Man sanāk katru mēnesi braukāt, BET pēc brauciena nav iedvesmas neko rakstīt. Neredzu īsti jēgu. Labākajā gadījumā kādu bildi blogā vai flickr.com iemetu…

 4. Šī meitene inčīgi raksta par ceļojumiem saviem. Man pilnīgi šausmīgi sagribējās uz Pēterburgu – http://agneseputna.wordpress.com/

  MsMarii blogā kādu laiku atpakaļ bija pagarš apraksts par ceļojumu uz Karēliju.

  No šīm meitenēm viena studē tepat, otra – Somijā. Un raksta – http://kleita.net/

  Tas tā, man kā meitenei meitenes ;)

  Bet Ārčija kuģojiens… jā… Lieliski tas bija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.