Pozitīvisma diena – piedalies arī tu!

Šajā ierakstā izteicu aicinājumu 29.07 blogos publicēt tikai pozitīvas lietas. Negatīvās lietas tiek atspoguļotas ļoti bieži, bet par pozitīvajām kaut kā piemirstam pastāstīt. Tāpēc ikviens ir aicināts 29.07 publicēt tikai pozitīvus ierakstus. Neatkarīgi no tā, vai publikācija paredzēta blogā vai kādā vortālā, portālā. Savukārt, ja nu gluži no negācijām nevar izvairīties, tad aicinu publicēt pietiekoši daudz pozitīvu lietu, lai negatīvās neizceļas.

Gundars, tas kurš Nuucha, šai dienai par godu izveidojis bannerus. Šos bannerus droši drīksti izmantot, lai attiecīgo dienu popularizētu.

29.07 Pozitīvisma diena
http://endijs.com/pozitivisma_diena_550x100.jpg

29.07
http://endijs.com/pozitivisma_diena_468x60.jpg

29.07 Pozitīvisma diena
http://endijs.com/pozitivisma_diena_200x100.jpg

Ja arī tev ir kādas idejas, kā šo dienu iedzīvināt un popularizēt, neturi to noslēpumā un dalies ar citiem.

Jau vairāki blogeri (Taustiņklabeklis , nuucha , `rolandinsh` , ronis66 )ir izteikušies, ka 29.07 publicēs tikai pozitīvas lietas. Pievienojies arī tu!

Flattr this!

12 comments

  1. uh, nepārprotiet, bet parasti šitās “… diena” pasākumu dienas man liekās tukši pasākumi :) labāk tad baneri ar nostāju biežāk publicēt pozitīvu, ne tikai konkrētā dienā ;)

    bet vēlreiz – tas nav uz Endiju vai Nuuchu vērsts, tas tā, mans slinkums šodien ierunājies.

    es labprāt ielikt blogā banerīti “29. jūlijā tā kārtīgi [cenzēts] savu sievu, viņa sen nav dabujusi, tu visu laiku ofisā tupi!” vai kko tml ;)

  2. Helmuts – cik jau nu sagruzījos. Vienkārši nevajag bojāt to ko citi mēģina darīt. Gribi parodēt jēgu kā tādu – izvēlies kādu citu dienu nevis 29.07 un uz priekšu.

Iekomentē