Uzmanību! Domeina maiņa no pup.lv uz endijs.com!

Ar šo nelielo ierakstu vēlos paziņot, ka turpmāk mans blogs būs atrodams adresē http://endijs.com Līdz ar to ieteicams sākt izmantot jauno adresi, ja vēlaties arī turpmāk lasīt šo blogu. Sākotnēji būs redirekts (tiks aktivizēts 01.05.2008 00.00) no pup.lv uz endijs.com, bet tas ir tikai pagaidu risinājums. Ar laiku domeins pup.lv tiks izmantots citiem mērķiem, tāpēc nepaļauties uz to, ka vienmēr tiksiet redirektēti.

Līdz ar domeina maiņu ir mainījusies arī RSS adrese, tāpēc lūdzu piefiksējiet jauno: http://feeds.feedburner.com/endijs

Iespējams, ka jaunais domeins nav izvēlēts īpaši veiksmīgi, taču vismaz tagad nebūs nepareizas asociācijas. Turklāt jaunajam domeinam vajadzētu būt tādam, kurš veigli paliek atmiņā.

Līdz ar domeina maiņu ir nomainīts arī hostings. Tāpēc, ja gadījumā pamanat kādas kļūdas vai iztrūkstošas lietas, dodiet ziņu.

14 comments

 1. Pēc noteikumiem tā arī ir, ka LV domeinos nevar izmantot personu vārdus, ja vien šie personu vārdi nav uzņēmumu nosaukumi vai reģistrētas preču zīmes (varbūt vēl kaut kas). Vienīgi man vārds nav gluži tipisks, tāpēc varbūt būtu izlaists cauri, taču negribējās lieku noņemšanos. Tomēr kāda starpība – rakstīt beigās “com” vai “lv”. Nu jā. Viens burts vairāk. Taču, kad citiem ir “zzzzzzzzzzzz.wordpress.com”, tad gan tas šķiet normāli :P

 2. Nešķiet nekas tur normāli. Zem wordpress.com jau tikai nenopietni blogi uzturās, lēts tas pasākums. Ja kāds nopietni raksta savu žurnālu, tad vairumā uzturās zem zolīda domēna, cik novērots. (Izņēmumi ir vienmēr.)

 3. Oponēšu jums abiem!

  Tomēr ir starpība, vai domēns ir zem lv, com vai kā cita. Tomēr ne pa velti ir ieviests katrā valstī savs un kamdēļ to neizmantot. Man piemēram patīk, ka blogus var lasīt LV domēnos, tas veido tādu piederības sajūtu. Un, ja jau starp com un lv nav starpības, tad kapēc neturēt blogu zem “fi” zīmes? ;) Izklausās forši.

  Valdi, muļķības, ka zem *.wordpress.com tikai nenopietni blogi uzturās. Pēc sevis nevajag spriest par visiem. Kā arī padomā par to, ka daži, kuriem patīk un izdodas labi rakstīt, varbūt nemaz neprot un negrib veidot savu serveri/wordpress!

  Taustiņklabeklis raksta par..Noskatījos filmu “Dzelzs vīrs”

 4. Muļķība no tavas puses ir teikt, ka pēc sevis spriežu par citiem.

  Man nevajag mācēt uzcept omleti, lai pateiktu kādam, ka tas, ko viņš ir uzcepis, garšo pēc sūda. Es ceru, ka domu tu uztver.

  Un vēl man arvien vairāk liekas, ka labāk vien tie domēni joprojām maksātu veco cenu. uz pusi dārgāk, piemēram. Jo mūsdienās nerets ir gadījums, kad arī zem *.lv tiek debīls saturs uzturēts. Ja kāds te var nepiekrist, tad tie ir tie, paši ziniet kuri.. ;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.