Par 1.aprīļa joku

Lai cik tas man pašam bija liels pārsteigums, daži pat noticēja tam, ka domēns www.endijs.com tika pārdots. Tiem, kas palaida garām, tad no aptuveni 8:00 ierastā bloga vietā, šajā adresē bija skatāms šāds skats. Vairāki apvaicājās par to, ko tad nu es tā esmu pārdevies. Lielākā daļa gan jau nenoticēja. Bet Maksims noticēdams pat izdzēsa manu blogu no lasit.lv. Tā ka nākamreiz laikam jābūt uzmanīgākam ar to kā tiek joks pasniegts.

Lai nu kā – 1.aprīlis ir garām un visam vajadzētu atkal ieiet normālās sliedēs. Runājot par domēna vārdu – blogs tiešām kaut kad tuvākajā nākotnē varētu tikt nomigrēts uz kādu citu, ja spēšu izdomāt kādu prātīgu vārdu. Pup.lv, lai gan domēns ar vēsturi, tomēr nav īsti piemērots blogam.

3 comments

  1. Mums darbā priekšnieks paziņoja, ka pēc mēneša iet prom. Tā smuki – atnesa konfektes, visus uz “mītingu” sasauca.. Galīgi biju aizmirsis kāds datums un noticēju ;)

  2. es jau ar noticēju :D grimeju dzest ara jau no gramatzimem lai nestav tur porno lapas, un tad pedeja sekunde atcerejos ka aprilis ir :D

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.