Divi jauni spraudņi – Twitter Tools un CommentLuv

Esmu papildinājis bloga funkcionalitāti ar diviem spraudņiem. Pirmais ir Twitter Tools, kurš vidējā kolonnā rāda pēdējos trīs tekstus, kurus esmu izteicis Twitter.

Paredzu, ka otrs spraudnis varētu kļūt ļoti iecienīts no to komentētāju puses, kuri arī ir blogeri. Tas ir CommentLuv spraudnis. Tagad zem komentāru formas ir iespējams ieklikšķināt pie frāzes “Iespējot CommentLuv, kas mēģinās atrast un pievienot jūsu bloga pēdējo ierakstu jūsu komentāram. Lūdzu, esiet pacietīgi kamēr notiek meklēšana.“. Ja pie šīs frāzes tiek pielikts ķeksītis, tad zem komentētāja komentāra parādīsies saite uz viņa bloga pēdējo ierakstu (uz pēdējo ierakstu komentāra tapšanas brīdī). Bloga adrese tiek noteikta pēc tā, kas tiek ierakstīts komentēšanas formas laukā “Web lapa”. Šī saite komentāram paliek uz visiem laikiem. Līdz ar to, komentējot www.endijs.com, jūs varat iegūt jaunus apmeklētājus. Vienīgi pagaidām neesmu tik dāsns, kā varētu gribēties. Tāpēc šīm saitēm esmu pielicis rel=”nofollow”. Tas savukārt nozīmē, ka lai gan uz jūsu blogu norādīs par vienu saiti vairāk – tas necels jūsu vērtību Google acīs. Varbūt ar laiku šo ierobežojumu noņemšu. Jāpiebilst vēl vienīgi tas, ka ja redzēšu kādus spameru cienīgus komentārus, tad tādi tiks dzēsti ārā vai arī no tiem tiks izņemtas attiecīgās saites.

3 comments

  1. runājot par pirmo pluginu, es tik tikko krizdabzam skaipā teicu, ka ja twitterošana iesēdīsies kā ikdienas nodarbe, tad nāksies meklēt blogam twitter pluginu :)

    Māris savā blogā raksta par: Numurzīme – WTF

  2. interesanti, interesanti. šodien pats veltīju kādu laiciņu spraudņu meklēšanai/apskatei. šis otrais ir ļoti interesants kandidāts…

    cyxob savā blogā raksta par: Smieklu terapija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.