5min sadaļa "SMS Randiņš"

Laikrakstam Diena nu jau kādu gadu ir bezmaksas avīze “5 min”. Šī avīze tiek izplatīta arī ar Latvijas Dzelzceļa palīdzību, izvietojot laikrakstu vilcienu vagonos. Tā arī es tieku pie šī materiāla. Atceros, ka pāris nedēļas iepriekš vai pat vēl senāk, braucot uz Rīgu, vagonā redzēju pāris iereibušus vīriešus kuri uzjautrinājās par 5min sadaļu Randiņš (viņi mēģināja atrast trešajam kolēģim partneri). Tā ir sadaļa, kura atrodama avīzes piektdienas numuros uz pēdējās lapas. Sludinājumi ir publicēti formā KODS Teksts. Teksts ir iespējam SMS garumā. Ja kādu ieinteresē attiecīgā sludinājuma autora telefona nr. tad nosūtot KODU – var saņemt attiecīgo nr. Šodien paņemot avīzi nolēmu, ka jāpaskatās cik jautra sadaļa izdevusies.

Pirmais secinājums bija žēlums pret cilvēkiem. Vai tiešām ir tik traki, ka jāmeklē attiecības šādā veidā. Bet nu katrs dara tā kā ērtāk. Otrs secinājums bija par personāžiem kas izmanto šos sludinājumus. Tie galvenokārt ir iedalāmi šādās kategorijās: pensionāri (vai vecumā tuvu tam), sava dzimuma pārstāvju meklētāji, seksuālu attiecību meklētāji. Vispār ja tā padomā – būtu jocīgi, ja auditorija būtu citādāka.

Turpinājumā daži no sludinājumiem, lai uzķertu ideju par to, kāda satura teksti šajā sadaļā ir atrodami. Iekavās aiz sludinājuma var būt mans komentārs.

Pensionars iepazisies ar aktivu dzeku 20-25g.Iespejama matr.palidz. (Šis ir baigais izvirtulis)
Simp.nop.virietis 40.181.73.velas sadraudz.ar aktivu draugu kuram konkret.nepiec.vieta dziv.pie manis un maksa uz pusem. Riga
Spalvains virietis velas iepazities ar slaidu sievieti. sms (Jā – spalvainība ir sieviešu piesaistes līdzeklis Nr.1)
Vir 44 184 gribu iepazities ar sievieti. Nopietni! (Eh – tas “Nopietni!” liek smaidīt. Izlasot šādu, acu priekšā vizualizējas tāds lūdzoša personāža ģīmis)
Valerij Alohin! Otzovis dobrodusnoi zenscine dlja zaversenija djel nacatih tri goda tomu nazad. (Šis jau ir seriāls kas sastāv no 3 sludinājumiem)
Valerij Alohin! Tvoja perevodcica ne pravilno vsjo perevela. Otzovis skorei dlja dostoinova zaversenija djel ncatih tri goda tomu nazad.
Valerij Alohin! otzovis skorei! A to Vadiku ocenj ploho budet. (Nesanāk pa labam – mēģina ar draudiem)
Mužčina 40, odinokij neudačnik, poznakomitsa s umnoi, stroinoi, simpatičnoi ženšinoi dļja serj.otnošenij iz Rigi /sms/ (Šis puisis arī ir optimists, ja domā, ka vientuļš neveiksminieks ir kaut kas tik pat iekārdinošs, kā iepriekšējais Spalvainis domāja)
JAUKA, BLONDA, grib viru.:-).Varbut kadam ari ir tada velesanas. Gaidu sms no viriesiem no 35 gadiem. (Mēģinu izburtot – viņa grib vīru. Varbūt kāds arī grib vīru? Ja tā – viņa gaida no viņiem sms un tad visi bariņā gaidīs savus vīrus?)

Kas ir pats smieklīgākais – pašā apakšā laipai rakstīts “Seksuāla rakstura sludinājumi SMS Randiņā netiks publicēti. SMS jāsastāda bez simboliem, mīkstinājuma un garumzīmēm. Maksimālais zīmju skaits – 160”. Palasot tekstus var redzēt daudzus seksuāla rakstura sludinājumus, kā arī mīkstinājuma zīmes vienā otrā tekstā ir. Līdz ar to šāds brīdinājums ir tīra liekulība no 5min redaktoru puses.