Lasit.lv – agregators minimālisma cienītājiem

lasit_logo Ir mums jau daudzi ziņu agregatori. Piemēram, nekur.lv, ekstra.lv, jozh.lv, kā arī svaigs.lv. Bet vai tad ar to pietiek? Kādam pietiek, bet kādam nē. Tāpēc ir izveidots jauns projekts, Lasit.lv. Tas ir ziņu agregators tiem, kam patīk minimālisms. Tā vismaz es viņu esmu nosaucis. Nezinu kā autori viņu pozicionē.

Tātad, kas ir redzams lasit.lv. Pagaidām tur ir pieejami resursi, kas sadalīti trīs kategorijās. Blogi, neBlogi un pseidoBlogi. Kategorizācija, kā arī resursu atlase ir tīri subjektīva un atspoguļo autora gaumi. Katram no blogiem redzams saraksts ar pēdējām 10 ziņām. Novietojot peles kursoru uz virsraksta var redzēt ziņas ievadu. Vēlāk esot plānots pievienot arī tādus resursus, kuriem nav RSS, kā arī tādus kā Twitter. Bet dažas lietas paliks nemainīgas. Piemēram, resursu nebūs daudz, kā arī netiek plānota personalizācija.

Lasit.lv ir aizguvis ideju no popurls.com, bet navigāciju no alltop.com. Kā arī jāmin, ka Lasit.lv veidots uz WordPress bāzes. Un jā – tiem, kuri nezina, kas stāv aiz lasit.lv – tas ir Maksims.

lasitlv