Esmu pārgājis uz WordPress 2.5

Uzreiz pieminēšu, ka WordPress 2.5 vēl nav pieejama fināla versija, bet tikai RC1, kas ir paredzēta vairāk testēšanas nolūkiem. Upgrade notika ļoti gludi un izskatās, ka nekādas kļūdas arī nelec ārā. Strādā viss tā kā tam būtu jāstrādā.

WordPress 2.5 ir daudz visādu jaunievedumu. Piemēram: pielāgojam dashboard, vairāku failu augšupielāde, iebūvētas galerijas, spraudņu atjaunināšana ar viena klikšķa palīdzību, tagu menedžēšana, iebūvēts Gravatar atbalsts, ātrāka ielāde utt. Visbūtiskāk ir mainījusies tieši administrēšanas daļa. Man patīk jaunievedumi no tehniskā viedokļa, bet nepatīk dizaina risinājums. Gaiši zilā krāsa man šķiet pārāk neizteiksmīga. Turklāt visi bloki saplūst kopā, jo ir vāji nodalīti ar kādiem dizaina elementiem. Es no dizaina neko daudz nesaprotu, bet kā parastam lietotājam šķiet, ka kaut kas trūkst.

Detalizētāku informāciju, kā arī ekrānšāviņus, par WordPress 2.5 veiktajiem jaunievedumiem varat atrast šeit, bet lejupielādēt WordPress 2.5 RC1 varat šeit.

2 comments

  1. O, paldies par informāciju.

    Tad kad būs pieejama nebetas versija, tad es arī apsveru domu par migrēšanu uz jaunu dzineja versiju.

  2. es arī gaidu nebetas versiju, bet visdrīzāk to nelikšu savam blogam pa taisno virsū, bet gan patestēšos kur citur. es kaut kur redzēju vienu skaistu spraudni, kas nočeko vai blogs būs gatavs apgreidam.

    es lieku cerības, ka mani mazie minigļuki atrisināsies liekot jauno versiju, bet visvairāk raizējos par savu k2 tēmu, kura ir novecojusi un sastāv no vieniem vienīgiem ielāpiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.