CSS un HTML rokasgrāmatas

Līdz šim gadījumos, kad vajadzēja paskatīties kaut ko par HTML vai CSS, devos uz W3Schools.com. Domāju, ka tā dara lielākā daļa no attiecīgās informācijas meklētājiem. Parasti pat, kad kāds iesācējs jautā pēc informācijas avota, viņš saņem norādi uz W3Schools.com.

Šodien pārskatot RSS pamanīju, ka ir tāds projekts, kā SitePoint Reference. Tur ir pieejamas rokasgrāmatas par CSS un HTML. Pirmā ir pabeigtā statusā, bet otrā vēl beta versijā. Līdz ar to HTML rokasgrāmata nav tik smalki nostrādāta. Taču paklikšķinoties pa sadaļām sapratu, ka W3Schools.com nomainīšu pret SitePoint. Tas tāpē, ka pēdējā apraksti ir izmeļošāki un viss resurss ir vizuāli pievilcīgāks. Vismaz man tā likās. Turpinājumā pāris mazi ekrānšāviņu izrāvumi. Ar abām rokasgrāmatām var iepazīties: http://reference.sitepoint.com/

SitePoint CSS Reference


SitePoint HTML Reference

2 comments

  1. Ja vajag google ir spēks un parasti pirmais vai otrais links palīdz un tas mēdz būt jebkurš no šeit pieminētajiem un nepieminētajiem. Kaut kā esmu atradinājies no bookmark lietošanas, tā vietā iemetu googlē pareizos keyword un ir daudz plašāks saraksts ar linkiem, kā arī tas notiek daudz īsākā laika posmā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.