Blogeri – jūs esat smieklīgi

Kolēģi jūs kļūstat smieklīgi. Protams, ne jau visi, bet liela daļa no jums. Tas tāpēc, ka daudziem no jums ir vajadzīga top tēma par ko rakstīt. Uzminiet nu – kāda tagad ir top tēma? Tieši tā – noteikta rakstura blogu trijotne. Bet kāpēc tagad par viņiem ir jārunā visiem? Turklāt ne tikai bloga ierakstos tiek atgremots tas cik laba vai slikta šī trijotne ir, bet arī podkāstos un video blogos. Tēma tak ir tik daudz jau apsūkāta, ka tai pat vairs nav garšas. Beidziet tak!

Un šis nav vienīgais gadījums. Patinam bildi atpakaļ. Kas bija iepriekšējās top tēmas? Es varētu nosaukt vairākas. Piemēram, teju vai katram blogerim bija jāizsakās par to cik labi vai slikti ir blogot par blogošanu. Apgremoja, izspļāva un aizmirsa. Kurš atcerās kā tika visās malās rakstīts par to cik labi/slikti ir tas, ka blogeri bija ielikuši reklāmas rakstus no Altex. Apgremoja, izspļāva un aizmirsa. Bija arī liela runāšana par to cik labi/slikti ir tie blogeri, kuri slikti izsakās par citiem blogeriem. Atkal tas pats – visiem bija jāpagremo, jāapsūkā. Alberts. Jā – arī par viņu teju vai visi rakstīja cik tas ir labi/slikti.

Tak neesiet smieklīgi – rakstiet arī kaut ko citu nevis par kārtējo top tēmu. Kad par to uzraksta viens vai divi, tad vēl ir OK. Bet ,kad teju vai katram kaut kas ir par tēmu jāpasaka, tas jau kļūst smieklīgi, lai neteiktu, ka bezjēdzīgi un neinteresanti. Ja vēl kāds atklātu jaunus faktus par top tēmu. Bet stipri, stipri lielākā daļa atkārto vienu un to pašu informāciju. Bet varbūt rakstīšana par top tēmu ir ātrs veids, kā dabūt jaunus apmeklētājus? Ja jau tēma ir ejoša, tak nevar laist to garām, vai ne?

13 comments

 1. Šī ieraksta pamatvēstījums nav par kādu no manis uzskaitītajām top tēmām, bet par blogošanu kā tādu. Un šāda tipa ierakstus esmu jau veicis daudzas reizes (attiecīgajā kategorijā ir 32 ieraksti). Līdz ar to, ja šī nav top tēma, tad nenonāku pretrunā.

  Es esmu rakstījis par uzskaitītajām top tēmām. Piemēram, par Altex gadījumu un par Albertu. Bet ieraksti bija pavisam citādi kā citiem. Altex gadījumā manas rīcības skaidrojums nevis blogeru nopēlums/attaisnošana, savukārt Alberta gadījumā teju vai viss bija balstīts uz preses relīžu informāciju (ko neviens cits neapskatīja).

  Kas attiecas uz peecha komentāru… Ehhh, nu lai jau tā būtu. Lai es esmu smieklīgs, ja jau man neizdevās pasniegt savu domu tā kā vēlējos.

 2. Garlaicīgi ir lasīt visur vienu un to pašu. Alberts šito un Alberts to… Autortiesības tā un šitā.
  Bezjēgā vienkārši – tipa parādīt, ka arī man ir viedoklis par šobrīd aktuālo tēmu, nepadomājot, vai normālam, ikdienas lasītājam ir interese padsmit blogos lasīt vienu un to pašu.

 3. He, he “albertu apsūkāja” lol.

  Bet tas ir normāli, esam mazā valstī, mazā i-pasaulē, līdz ar to, gluži kā mediji cepjamies par kaimiņu Jāni un vietējo padauzu Anniņu.

  Kā arī, ir labi, ja par lietām, kas tautai nepatīk tā saka, nevis noklusē.

 4. To sauc par trendiem. Un vispaar – es nesaprotu par ko tu peries… :) Pats tachu tieshi par to tagad raksti. Bez tam, vai maz kaads ir iedomaajies paarmest IT portaaliem par to, ka visi kaa viens vienaa nedeljaa raxta par MacBook Air, kad tas iznaacis?

  Endij, nekljuusti smiekliigs…

 5. Artūr esmu laikam es smieklīgs, nevis par tādu varu kļūt, jo nemāku izstāstīt to ko vēlos pateikt. Nav man attiecīgā talanta izvēlēties nepieciešamos vārdus.

  Uz ierakstu pamudināja tas, ka pēdējo pāris dienu laikā esmu jau redzējis/dzirdējis neskaitāmus komentārus “X neliek atsauces”. OK. Piefiksēju. Un tagad pasakiet kaut ko jaunu par to tēmu nevis “Un tas nelietīgais X neliek atsauces”, “X sācis likt atsauces, bet vienalga viņš ir fuj un pē”. Bet varbūt atkārtošana ir zināšanu māte. Tagad tiešām visi zina, ka X neliek atsauces un publicē materiālus no Y.

  Salīdzinājums ar IT portāliem ir labs līdz brīdim, ka IT portālos ir arī kaudze citas informācijas, bet mūsu blogi ir tik sīki un niecīgi, ka ja tur ir top tēma, tad diez vai tur ir kaut kas cits vēl. Tas jau izraisa to pretreakciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.