Mix.lv ir iecienīts projekts

Mix.lvMan patīk saņemt preses relīzes no Alberta Uzņēmumu Grupas , jeb SIA “Business Alliance” (turpmāk AUG), jo tad, pats nemeklējot, varu iegūt jaunāko oficiālo informāciju par Latvijā produktīvākā Web projektu ražotāja aktualitātēm. Šoreiz oficiāli izplatīta preses relīze par Mix.lv pirmā mēneša darbības rezultātiem:

Priecē, ka interneta lietotāji ir pietiekami aktīvi un pirmajā pastāvēšanas mēnesī portālā ir pievienotas gandrīz 170 ziņas un vairāk kā 300 komentāri. Tātad vidēji 5 ziņas un 10 komentāri katru dienu, bet mēneša beigās katru dienu tika pievienotas jau vismaz 10 jaunas ziņas.

Kopumā, pēc Google Analytics datiem, MIX.LV publisko portālu janvārī apmeklēja 18 tūkstoši lasītāji, kas uzskatāms par labu pirmā mēneša rādītāju. Turklāt apmeklējums ir stabils un tam ir tendence augt tāpēc plānots, ka šī gada otrais mēnesis būs vēl veiksmīgāks apmeklētāju ziņā. Ceram, ka arī ziņu ievietotāju skaits palielināsies.

Šajā preses relīzē (pretstatā par Nozare.info izplatītajā) ir pieminēta tāda lieta kā lietotāju komentāru skaits, kas ir viens no resursa popularitātes rādītājiem. Apskatot rakstu/komentāru skaita attiecību pret apmeklētāju skaitu, jāsaka, ka raksti Mix.lv tiek komentēti mazāk, kā vidēji blogos, bet tendence ir tāda, ka Mix.lv kļūst par aizvien populārāku produktu. Un varu izteikt savu viedokli (kā to jau ir izdarījuši daži citi), ka Mix.lv ir pagaidām daudzsološākais no AUG projektiem. Ja projektu sāks izmantot vēl kaut daži aktīvi lietotāji, liekot jaunas ziņas, tad var uzskatīt, ka Mix.lv savu vietu zem saules ir izcīnījis.

Tagad tikai aizdomājos, ka izrunājot Mix ļoti labi sasaucās ar vārdu Miks. Tāpēc, ja Mikam Latvim nav pretenziju, uzdodu viņam publisku jautājumu, “Vai projekta nosaukums speciāli izvēlēts tāds, kas atgādinātu vienu no tā veidojājiem? Vai arī varbūt tā ir vienkārši nejaušība?” Jautājums radās intereses nevis kādu pretenziju rezultātā.

9 comments

 1. mix.lv nosaukuma līdzība ar manu vārdu un uzvārdu ir tikai sakritība, bet es teiktu, ka ļoti laba sakritība :)

 2. No RSS lentas esmu viņu izdzēsis. Un vispār, kas tā par modi viņiem uzbliezt sliktu tekstu – iebāzt to digā – sabalsot ātri (15 min intervālā, lai tas tiktu galvanajā lapā), iebāzt paralēļi mix.lv . Vēl tas iziet vē 2 reizes iziet cauri nekur.lv tad vēl kāds to visu apraksta. Kopsavilkumā yas manā rss lentā parādās vairāk par piecām reizēm. Veči beidziet dirsties un saukt to par mārketingu :)

 3. vincents: mix.lv ziņas principā nekad nav liktas digg.lv. Ir ielikts paziņojums par padarīto un tas arī viss. Drīzāk gadās, ka kāds reģistrējas mix.lv tikai lai pievienotu savu spamu, kas ir bijis visur citus.

  es gribētu teikt vincent, ka tavi apgalvojumi ir kļūdaini un nepatiesi

 4. 18k lietotāju, nu, varbūt…

  Bet citādi, man tīk komiksi iekš mix.lv, citādi mani šis projekts nav paķēris aiz vien. Esmu vecmodīgs un lasu katru blogu atsevišķi.

 5. Miks: es gribētu teikt par tavu apgalvojumu par to ka mani apgalvojumi ir kļūdaini un nepatiesi, ir kļūdaini un nepaties. Gribētu teikt, ka manā komentārā bija vairāki apgalvojumi un ne visi ir kļūdaini un nepatiesi. :D Kā man patīk šitā runāt :)

 6. Es nesapratu tikai – MIX.LV publisko portālu janvārī apmeklēja 18 tūkstoši lasītāji… vai lasiitaaji vai reizes tomeer? Esmu jau teicis ka mix liekas labs, es gan pats nelietoju un gandriiz nekad neapmekleeju iznjemot ja kaada zinja iedigota, bet jaa, komiksu blogs ir labs. Domaaju ka davu aditoriju tas atradiis.

  Tvnet devums ka redzams ir bijis noziimiigs, un tas arii ietekmeejis vispaar kopeejo ainu. Var jau ielikt banneri arii draugos uz dienu, un naakoshajaa pateikt, ka sho resursu peedeejaa meenesha laika apmekleejushi…

  Bet savaadaak kaa jau saku – man mix patiik, normaals projekts, ir sava nizha, eerts, paarskataams. Redzams arii ka ir paaris cilveeku komanda kas aktiivi straadaa pie satur, ik dienas, un tas ir taads, kaadu to veido shie cilveeki. Nevareetu teikt ka shis ir loti ilsonisks, saaliidzinaajuma aar tiibiini, kuraa tomeer ir vairaak to, kas iesniedz zinjas. Bet ja buutu jaabalso par kaadu no abiem, es savu balsi atdotu par sho, neskatoties uz visu ko es te saraxtiju.

 7. Tātad preses relīzē norādītais ir melīgs. Tie nav 18 tūkstoši, bet gan 12 549 apmeklētāji, kas lapā ienākuši 18 000 reizes.

  Nez kādēļ mani tas nepārsteidz.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.