Latvijā sāk veidot blogu video apskatus

Varbūt pēc virsraksta ir grūti noprast ko vēlējos pateikt. Tāpēc mēģināšu vairāk vārdos apskaidrot. Tātad – Latvijā sāk veidot video apskatus, kuros atspoguļots notiekošais Latvijas blogos. Ārzemēs līdzīgi pasākumi notiek jau sen. Tiek veidoti ne tikai blogu apskati, bet, piemēram, arī kāda servisa apskati (digg pievienotās ziņas).

Šādu apskatu parādīšanos vērtēju pozitīvi. Apskatu veido Kristaps Ceplis un Juris Kaža. Pirmajā raidījumā tika runāts par blogiem.lv, laacz.lv, journal.lv un vēl šis tas. Tika dots virspusējs raidījuma veidotāju viedoklis par blogiem. Nākamie raidījumi būšot veltīti tam, lai apskatītu to, par ko tieši blogi raksta. Ceru, ka Kristaps un Juris ne tikai runās par to, kas lasāms blogos, bet atveltīs dažas minūtes arī tam, lai iepazīstinātu skatītājus ar viņuprāt vērtīgiem blogiem. Protams, jēdziens vērtīgs, ir subjektīvs. Tāpēc, ja arī tāda iepazīstināšana būs, tas nenozīmē, ka tajā parādīsies visi tie, kam vajadzētu.

Interesanti pēc kāda kritērija tiks izraudzīts tas, kurus blogus apskatīt. Populāros, jaunos, bezsmadzeņu, visus? Katrā ziņā vēlme iekļūt šādā apskatā varētu būt viens no iemesliem, lai blogeri kļūti cītīgāki un vairāk uzspodrinātu savu smilškasti.

Pirmo raidījumu var apskatīt tribine.lv

4 comments

  1. Video noskatījos ar interesi, tomēr aizdomājos vai no Latvijas blogos notiekošā varēs izveidot vēl vairākas sērijas. Nav mums daudz sakarīgu/noderīgu/interesantu blogu. Nekur.lv tagad apskata ~600 blogus un no tiek tikai pāris desmiti satur patiešām noderīgu materiālu. Katrā ziņā gaidam nākamo video, redzēs kas nu šoreiz tur būs..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.