Hanzanet iesaka pārbaudīt datora drošību

Šodien, apmeklējot Hanzanet.lv, ieraudzīju interesantu paziņojumu par to, ka Hanzanet.lv man piedāvā iespēju pārbaudīt datora drošību.

Hanzanet.lv
(kliksķināt, lai redzētu lielāku bildi)

Šādu paziņojumu vērtēju divejādi. Pirmās emocijas ir pozitīvas, jo ir labi, ka banka informē par to, kur var pārbaudīt datora drošību. Bet ir cita problēma. Informācija kura tiek piedāvāta ir angļu valodā. Ja persona kura ieiet attiecīgajā adresē nav īsti draugos ar angļu valodu (kā tas ir lielai daļai personu vecumā ap 40), tad neko nesaprotot, tik pat ātri lapa tiks pamesta. Kāpēc saite netiek likta uz informāciju latviešu valodā? Tāda tak eksistē:
http://onecare.live.com/site/lv-lv/center/cleanup.htm

Ir vēl viena interesanta lieta. Apmeklējot Hanzanet.lv no datora, kas aprīkots ar Linux nevis Windows, arī var saņemt tieši tādu pašu piedāvājumu. T.i. doties uz onecare.live.com un pārbaudīt datora drošību.

Līdz ar to man radās iespaids, ka ideja ir laba, bet nav līdz galam nostrādāta. Bet varbūt es kaut ko palaidu garām un veltīgi ceļu traci.

2 comments

  1. We’re sorry. This version of the Windows Live OneCare safety scanner doesn’t work with your Web browser or operating system.

    You need Windows XP Home Edition, Windows XP Professional, Windows 2000 Professional, Windows Server 2003, or Windows 2000 Server. You also need either Microsoft Internet Explorer 6.0 or MSN® 9.0 or higher.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.