BarCamp pēdējā diena izraisa nogurumu

Uzreiz gribu teikt, ka virsrakstā minētais nogurums nav nekas slikts. Abas dienas bija tik notikumu pilnas, ka nebija mirkļa kad garlaikoties. Turklāt tā kā visu laiku kaut ko aktīvi darīju, tad vairāk par dažiem cepumiņiem nevienā no dienām ēdis nebiju (vienīgi pārnākot mājās kaut ko vēl uzēdu). Līdz ar to svētdienas izskaņā biju tik nenormāli noguris, kā sen nebiju bijis. Pat nepietika spēka lai ietu uz afterparty.

Otrā diena man bija izvērtusies vairāk ko kontaktu dibināšanas un runāšanās diena. Ja pirmajā dienā tā arī neiepazinos ar blogeriem, tad otrajā iepazinos un parunāju ar Artūru Medni, Pēteri Krieviņu, Vigantu Lesauski, Daini Zariņu. Inkubatora rezultātā tagad notiek tālākas pārrunas ar diviem potenciālajiem investoriem vienam no projektiem. Nav gan zināms kā tas viss beigsies, bet tas, ka notiek sarunas, liecina par to, ka inkubators nav tikai plika izkārtne zem kuras nekas nenotiek. Inkubatora sakarā jāsaka, ka ja nākamreiz arī būs tāds, tad nebaidīšos piedāvāt arī unikālākas idejas. Šogad biju visai skops uz ideju atklāšanu, bet uz nākamo reizi šo pieeju mainīšu. Tiem, kuri arī domā ņemt dalību šādā pasākumā un ir vēlme atrast investorus, iesaku startēt ne tikai ar pliku ideju uz papīra, bet ar kaut mazām iestrādēm attiecīgās idejas realizācijā. Ja jau ir kaut kas ko parādīt, tad process notiek daudz vieglāk.

Noteikti gribēšu piedalīties arī nākamajā BarCamp Baltics. Iepriekšējā ierakstā par BarCamp teicu, ka gribētu izbraukt arī ārpus Latvijas uz šāda tipa pasākumu – šajā aspektā arī nekas nav mainījies.