BarCamp izraisa domāšanu

Nu jau dažas stundas kā ir beigusies BarCamp Baltics pirmās dienas oficiālā daļa. Uzreiz gribu teikt lielu paldies visiem organizētājiem. PALDIES! Nesaukšu organizētājus vārdos, jo baidos kādu nenosaukt. Bet tagad par iespaidiem.

Pasākums bija ļoti interesants un labi organizēts. Nebija novērojamas kādas īpašas aizķeršanās vai neizdarība. Prezentācijas bija interesantas. Vīlies biju tikai par lietuviešu prezentāciju, kurā tika apstāstīts par blogu katalogu. Pārējām prezentācijām bija tieši tāds efekts kā biju cerējis. Tās izraisīja domāšanu. Sanāca aiziet uz prezentācijām par Long tail (šo nofilmēju), Jimdo, Microblogging, vācijas populārākajām Web lapām, Mixxt, Ukrainas blogosfēru, Cross-border Agile software development, Creative Commons, Web 3.0, Web mining and language analysis, Lithuanian blogopedia. Šķiet, ka tas arī viss. Bet varbūt kaut ko piemirsu.Neatstāstīšu kas tieši kurā prezentācijā bija. Bet pateikšu, ka ne jau visas prezentācijas veidoja tikai blogeri. Vairākas prezentācijas bija taisījuši startapu īpašnieki vai projektu vadītāji. Līdz ar to pasākums nav maza blogeru pasēdēšana, bet dažādu intereršu sfēru un nodarbošanās pārstāvošu cilvēku pasākums.

Šī pasākuma iespaidā ir radusies vēlme aizbraukt arī uz kādu no BarCamp, kas notiks ārpus Latvijas. Protams, ja tas neizmaksās pārāk dārgi. Ja kāds gatavojas braukt uz kādu BarCamp (ja kaut kur netālu tiek plānots), tad piesakos bariņā.

Ir radusies ne tikai vēlme piedalīties BarCampos ārpus Latvijas, bet, šķiet ka nākamreiz, kad pasākums notiks Latvijā, uzstāšos arī ar prezentāciju. Tas galvenokārt tapēc, ka ja prezentāciju noklausīšanās izraisa domāšanu, tad uzstāšanās ar prezentāciju un atsauksmju saņemšanai vajadzētu vēl vairāk aktivizēt domāšanu par kādu konkrētu tēmu.

Nu ko – arī rīt vēl ir diena. Lai gan ar prezentācijām neuzstāšos, tomēr nedaudz jāpārcilā galvā domas, jo būšu viens no tiem, kas apstāstīs savas idejas Inovāciju Inkubatora ietvaros.

7 comments

  1. “Sanāca aiziet uz prezentācijām par Long tail (šo nofilmēju)”

    Vot šito gribētos redzēt. Varbūt vari nošārot ?

  2. Iespaidi līdzīgi, esmu pozitīvi pārsteigts un daudz mācījies. Kā arī guvis idejas, kur tālāk virzīt savu blogu.

  3. Video ielikšu. Vienīgi jābrīdina, ka Ernests runāja visai klusi, tāpēc būs jāgriež visai skaļi. Video varētu parādīties rīt vai parīt. Atkarīgs no tā cik daudz būs laika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.