Google augstu vērtē blogus

Jau rakstā, kas bija kā eksperiments par SEO tēmu, izteicos (komentāros), ka Google augstu vērtē blogus. Šodien par to kārtējo reizi pārliecinājos. Es biju ielicis rakstu “Alberts Jodis par BNA un Nozare.info“. It kā parasts raksts. Kāpēc tas ir interesants? Tāpēc, ka dažas stundas pēc tam, kad biju rakstu ielicis uz blogu sāka nākt cilvēki no Google, kas bija meklējuši datus pēc atslēgvārdiem “Alberts Jodis“. Notestēju meklēšanu:

Google search Alberts Jodis

Klikšķināt lai redzētu lielāku bildi. Google šo blogu bija ierindojusi, kā ceturto atbilstošāko resursu! Turklāt raksts tika ielikts tikai pirms 3h. Līdz ar to, ja kāds blogeris visai ātri izsakās par kādu aktuālu tēmu, tad ir ļoti liela iespēja saņemt no Google vairākus apmeklētājus. Piemēram, ja notiktu kāda katastrofa, par kuru cilvēki meklētu informāciju un kāds blogeris par to jau būtu uzrakstījis, tad daudzi šo ziņu pamanītu. Tādi nu ir ieguvumi no Googles patikas pret blogiem.

5 comments

  1. Tur jau tā lieta, ka G patīk blogi un visādi citādi saņemt jaunumus pa RSS. Vēl jo vairāk viņam patīk saņemt RSS no WordPress. Reiz testēju vēl pāris sistēmas uz vienu izdomātu keywordu, WP rezultātos tiešām uzradās pēc pāris stundām, pārējās CMS sistēmas iesakoja..

  2. Googlei man šķiet viens piķis.

    Bet Alberts nu ir interneta zvaigzne. Žēl, ka tikai mēslos ierakusies zvaigzne. Bet, arī smirdēt ir jāmāk :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.