Alberts Jodis par BNA un Nozare.info

No blogeru puses pēdējā laikā daudz tika runāts par to kādus Web projektus sataisījuši Albertieši (Alberta Uzņēmumu Grupa). Šodien izplatīta preses relīze, kurā par BNA (Business News Agency) un Nozare.info ir dota sīkāka informācija. Izrāvumi no relīzes:

“Manuprāt, nepieciešams radīt jaunu, neatkarīgu un kvalitatīvi atšķirīgu mediju tīklu, kas atbilstu vairākām sarežģītām prasībām. Pirmkārt, medijiem jābūt digitāliem un viegli pieejamiem — gan uzbūves un navigācijas, gan tīri finansiālā nozīmē. Otrkārt, tiem jābūt kvalitatīviem. Man šķiet, ka viena no galvenajām kvalitātes pazīmēm ir norobežošanās no jebkāda veida un orientācijas politikas (piedodiet, varasvīri!). Treškārt, medijiem jābūt ar tādu kā “atvērto kodu” — ikvienam lasītājam ne vien jāspēj atstāt komentāru zem raksta vai foto, bet jāspēj arī aktīvi iejaukties un izdarīt korekcijas informācijas plūsmā kaut vai, ievietojot savu ziņu vai paužot kompetentu viedokli, ar nosacījumu, ja lasītājs ir attiecīgās nozares speciālists. Varētu šķist, ka tagad jau tā notiek, vienīgi pieredze liecina — interesantākie un tālejošākie secinājumi bieži vien paliek “ārpus kadra”. Ceturtkārt, šādi radīti mediji jāintegrē ar iespējām nepieciešamības gadījumā uzreiz pasūtīt pakalpojumus vai saņemt padziļinātu, izsmeļošu informāciju par materiālos minēto. Šobrīdējie reklāmas banneri ne vienmēr spēj uzrunāt patērētājus,” uzsver Alberts Jodis.

Visa procesa jēga un nozīme kopumā ir — izveidot neatkarīgas informācijas aprites alternatīvu, kas nebūtu saistīta ar esošajiem spēlētājiem un pastāvošo mediju tirgus struktūru. A. Jodis: “Mūsu mērķis diezin vai var būt esošo mediju izkonkurēšana — par saviem pretiniekiem neuzskatām ne Dienas biznesu, ne kādu televīziju vai radiostaciju. Mūsu mērķis ir tieši alternatīvu iespēju radīšana un piedāvāšana. Jo vairāk neatkarīgu, uz lasītājiem orientētu mediju, jo stiprāka demokrātija. Vai ne?”

Vairāk varat lasīt preses relīzē.

5 comments

  1. Zinot viņa iepriekšējos darbus, vai kādam vēl ir šaubas par to, kas te labs izdosies? :)

    Palasiet tagad jaunākās ziņas par nozare.lv un nozare.info – pat šim jaunajam projektam A. kungs ir paspējis uzmest kārtīgu netīrumu devu. Malači :)

  2. Nemaz jau tik labi neiet un spēcigi izmanto jaunos kadrus,jo mēneshiem nemaksā algu un arī tad tikai minimālo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.