Ajax, PHP un WordPress bezmaksas video pamācības

Nu jau kādas pāris nedēļas pievēršu uzmanību (ar RSS) Web lapai killersites.com. Apmeklējot attiecīgo adresi var atrast noderīgas video pamācības. Daļa ir maksas, daļa bezmaksas. Piemēram, bez maksas tiek piedāvata WordPress konfigurēšanas pamācība, kas veidota astoņās daļās. Ir arī bezmaksas Ajax pamācība, kas sastāv no 15 daļām. Ajax saistītajos video ir redzams kā strāda Ajax bāzēts iepirkšanās grozs (gan vizuāli, gan izskaidrots kods). Savukārt PHP pamācība ir vairāk kā 20 daļās.

Uzreiz varu teikt, ka tie, kas ar attiecīgajām tehnoloģijām ir pazīstami šie video var nebūt īpaši noderīgi. Pamācības vairāk domātas tiem, kam nav bijusi īpaša saskarsme ar apskatītajām lietām.

Par video kvalitāti īsti spriest nevaru, jo esmu paskatījies tikai kādus 3 video. Uzreiz jāsaka, ka autors (Stefan Mischook) runā ļoti brīvi, reizēm šķiet, ka pat nedaudz pārāk aizrunājas. Bet, protams, iesācējiem ļoti ieteicams šos materiālus noskatīties. Tie nebūs ļoti īsi. Piemēram, par Ajax tiek runāts ilgāk kā 3h.

Par maksu ir piejamas video pamācības par Web dizainu, Dreamweaver, Flash un iespējams arī par citam tēmām.

Pats labprāt noskatītos kādus ar Zend Framework saistītus video (kaut ko vairāk par pašu ievadu attiecīgajam ietvaram). Ja kādam ir zināmas adreses, kur pamācības var noskatīties, būtu pateicīgs, ja padalītos ar tām.

2 comments

  1. Cilvēkam ar iemaņām arī nenāk par skādi paskatīties šādus video. Esmu noskatījies 2 pilnus video kursus par PHP un vienu par JavaScript. Neskatoties uz faktu, ka daudz zinu par šiem abiem, atradās sīkumi, kurus es biju palaidis garām. Taču tajā pašā laikā dažās no šīm pamācībām es novēroju, ka netiek pastāstīti svarīgi fakti par konkrēto tēmu, tāpat nedaudz neprecīzi vai pašķidri paskaidrotas lietas.
    Šie video ir vairāk noderīgi kvalifikācijas celšanai nekā apgūšanai no nulles, kaut gan tas arī ir atkarīgs no konkrētiem indivīdiem.

  2. Aizmirsu piebilst, ka daudz vērtīgas video apmācības ir atrodams lynda.com. Tik tur visas ir maksas, taču ar iespēju pāris sērijas no katras noskatīties online. Taču tu labi zini, kur meklēt to, kas ir par maksu, bez maksāšanas. ;-)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.