Kas man trūkst Google Reader

Nu jau pāris mēnešus aktivīzi izmantoju Google Reader kā RSS ziņu agregatoru. Pirms tam izmantoju Liferea. Bet tā kā sanāk bieži sēdēt pie dažādiem datoriem, tad nolēmu, ka nepieciešams kāds online rīks. Pretējā gadījumā grūti sinhronizēt izlasītās/neizlasītās lietas.

Jo vairāk lietoju Google Reader, jo vairāk pie tā pierodu. Un kad apgūts elementu izvietojums lapā, tad lasīšana un citu darbību veikšana kļūst vienkārša un ātra. Bet ir dažas lietas kuras trūkst. Un gan jau tās nebūtu grūti realizēt, jo Liferea viņas bija realizētas.

1) Vienādo ierakstu apvienošana. Proti, ja vairākās RSS lentās ir identiska ziņa, tad es negribu viņu redzēt vairākas reizes, bet tikai vienu reizi, bet ar norādi, ka arī kādā citā lentā šī ziņa bija. Šis punkts ir kļuvis īpaši aktuāls kopš Google Reader ir ieviesta funkcija, kurā Google iesaka RSS lentas, kuras varētu interesēt (balstoties uz lasīšanas paradumiem). Tā rezultātā mans lasāmo RSS saraksts ir krietni pieaudzis. Turklāt vairākas no klāt nākušajām lentām ir tādas, kuras atkārto daļu no tekstiem citās lentās.

2) Būtu intersanti redzēt zem blogu ierakstiem komentārus. Liferea prata WordPress blogu ierakstiem apakšā parādīt komentārus. Izjūtu trūkumu pēc šīs funkcijas.

Šķiet, ka pagaidām citu vēlmju nav.

1 comment

  1. es ar esmu gogle reader patriots. Jaunajā ekstrā esam uzsākuši darbu pie RSS lasītāja latviešu valodā, kurš tiek veidots pēc google reader labākajām tradīcijām. Visas funkcijas un fīčas vēl nav izkoptas, bet produkts, jau ir lietojams: http://ekstra.lv/reader

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.