iGoogle widgeti

Google logo Rakstot virsrakstu sapratu, ka nezinu latviskojumu vārdam widget. Arī termini.lv nemācēja pateikt kā tulkot šo terminu. Tātad visas iespējas mums iedzīvināt tādu vārdu, kurš mums patiktu vairāk nevis velāk lamāties par tādu, kuru izdomātu valodnieki. Un varbūt, ja mūsu izdomātais vārds būs kļuvis populārs un būs samērā latvisks, tad tas varētu kļūt par oficiālu tulkojumu. Tā ir viela pārdomām. Kādam ir idejas?

Bet ne par to ir stāsts. Nedaudz vairāk papētot iGoogle sapratu, ka mana atkarība tikai pieņemsies spēkā, jo izmantoto Google produktu sarakstu papildinās arī iGoogle. Tāpēc tagad jautāšu tiem, kuri jau izmanto šo servisu – varbūt varat ieteikt kādus interesantus/noderīgus widgetus? Vai varbūt vienkārši iepublicējiet sarakstiņu ar tiem, kurus izmantojat. Es tagad esmu palicis tikai pie widgetiem kuri integrē Google produktus (Calendar, Gmail, Reader, Docs).

3 comments

  1. Es personīgi esmu sajūsmā par iGoogle jau kopš beta testēšanas. Lietoju ļoti aktīvi kalendāru, tad to spraudni, kas man rāda aktuālākos meklēšanas rezultātus pēc maniem atslēgvārdiem, arī Gmail spraudni, šī diena vēsturē, dienas citāts, kalkulators, Google Reader spraudnis, Dienas vārds (enciklopēdiskais spraudnis), To-Do list.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.