WordPress baltās lapas, jeb uzmanieties no spraudņiem

WordPress ir spēcīgs rīks. Un jo vairāk tam tiek sarakstīti dažādi funkcionalitāti paplašinošie spraudņi, jo spēcīgāks tas kļūst. Es jau iepriekš rakstīju, ka WordPress pašam pietiek dažādu problēmu, bet nesen saskāros ar pavisam jaunu un ļoti neizskaidrojamu. Situācija bija tāda, ka nenoteiktos laika periodos, nenoteiktu laika sprīdi WordPress izdvesa tikai baltu lapu. Tātad verot vaļā jebkuru pup.lv lapu varēja redzēt nevis saturu, bet tukšumu. Pat ne lapu ar <html> atverošajiem/noslēdzošajiem tagiem. Bija dienas, kad šādu parādību nemanīju, bet bija dienas, kad tāda parādība bija novērojama pat vairākas stundas pēc kārtas.

Man ir smagas aizdomas, ka šo nejēdzību radīja kāds no spraudņiem, kurus izmantoju. Īsti vēl nezinu kurš. Bet nu jau ir kādas stundas apritējušas kopš esmu deaktivizējis WP-Syntax spraudni un šādas problēmas vairs neesmu novērojis. Varbūt esmu atradis vainīgo, bet varbūt nē. Katrā ziņā, pirms sāku spēlēties ar spraudņiem, šāda lieta nebija novērojama. Tāpēc esmu teju vai par 100% pārliecināts, ka tā ir spraudņu vaina. Ja gadījumā WP-Syntax nebūs pie vainas – došu info par to, kā veicas meklējot vaininieku.

3 comments

  1. Par logiem nezinu. Serveris nav mans, bet adminu trenkāt negribēju. Ja nepalīdzēs tas ka tagad esmu WP-Syntax nometis, tad varbūt painteresēšos par logiem.

    Tas, ka spraudņi varētu būt pie vainas es arī kaut kur uzgooglēju, vienīgi tur bija minēti tādi spraudņi, kurus es pat neizmantoju :)

  2. es jau nu intereses pēc vien paskatītos error failu, kaut vai problēmas vairs nav. ja nu tur atrodams iemesls kāpēc skripta izpilde pārtraukta. vismaz zinātu 100%.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.