Kur pozitīvisma kampaņas?

Ap vēlēšanu laiku bija parādījušās pozitīvisma kampaņas, kurās tika slavināti politiķi. No šo kampaņu veidotājiem (Ērika Stendzenieka un Jurģa Liepnieka) saņēmām ziņu (ar masu mediju starpniecību), ka pozitīvisma kampaņas tiks turpinātas, jo sabierībā ir daudz negatīvā un tas neesot labi. Bet nu jau labs laiciņš apritējis kopš pēdējām kampaņām, bet par jaunām nav ne vēsts.

Kungi – šis nu būtu īstais brīdis, kurā izvērst savas pozitīvisma kampaņas. Tauta drīzumā sāks palikt neiecītīga un ies ar dakšām bakstīt jūsu bīdītos politiķus. Visos medijos ziņo tikai negatīvo: tiek slepkavoti bērni, inflācija jau pārkāpusi 10% robežu (un tā palielināsies, jo tiks celtas cenas gazei, apkurei, pārtikai utt.), IKP pieaugumā rūpniecības pieaugums ir 0, procentu likmes kāpj, aizvien vairāk runā par lata devalvāciju (cerēsim, ka pietiks saprāta vismaz šo nepieļaut), dažu dienu laikā ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši daudz cilvēku utt., utt.

Cik ilgi tiks spiesta tauta? Šāda vide kļūst aizvien draudzīgāka dažādām galēji noskaņotām organizācijām. Un viņām nebūs problēmu sapulcināt sev apkārt tūkstošiem cilvēku, kuri pievienosies ne tikai tādēļ ka 100% piekritīs šo organizāciju idejām, bet vienkārši, lai protestētu pret to, kas tagad notiek. Vai tas ir politiķu mērķis? Var jau bļaut, ka pie visa vainīgs globālais tirgus utt., bet kāpēc tad lēnīgie igauņi no mums atpakaliek tikai negatīvajās statistikās, bet visās pārējās ir priekšā?

Gribu pozitīvisma kampaņu šajā drūmajā laikā!

1 comment

  1. Nu Stendzinieka organizācija nesen palīdzēja izdot grāmatu braila rakstā neredzīgajiem. Tas, ka viņš tev to nepavēstīja, nenozīmē, ka neko vairs nedara.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.