Par “Par mani”

Pētot to, ko apmeklētāji lasa manā blogā pamanīju, ka daudzus interesē sadaļa “Par mani“. No 100 apmeklētājiem (starp kuriem ir gan jaunie, gan vecie) kādi 3 paskatās to, kas tad es tāds īsti esmu. Interesanti – ko šajā sadaļā cilvēki grib izlasīt/ieraudzīt. Kontaktinformāciju? Diez vai, jo nevienu vēstuli tā arī neesmu saņēmis. Apskatīt manu foto? Ja tā – tad kādēļ? Vai no tā kāds es izskatos, mainās manis rakstītā nozīmība/nenozīmība? Izlasīt manu biogrāfiju vai uzzināt manu nodarbošanos? Varbūt. Un šajā punktā es aizdomājos. Cik daudz citi gribētu uzzināt un cik daudz viņiem vajadzētu ļaut uzzināt… Vai tur vajadzētu rakstīt par to kur esmu mācījies, strādājis vai arī par to, ko es daru sestdienas vakaros… Varbūt vajadzētu būt noslēpumainam un neatklāt gandrīz neko…

Šobrīd aprakstu esmu ielicis ne pārāk mani raksturojošu. Varbūt informācijas meklētāji ieraugot šādu aprakstu ir vīlušies. Bet varbūt viņiem neko vairāk nevajag.

Tāpēc jautājums blogeriem: ko jūs rakstat attiecīgajā sadaļā par sevi? Kā arī jautājums lasītājiem: ko jūs vēlētos lai blogeri par sevi šādās sadaļās atklāj?