Par “Par mani”

Pētot to, ko apmeklētāji lasa manā blogā pamanīju, ka daudzus interesē sadaļa “Par mani“. No 100 apmeklētājiem (starp kuriem ir gan jaunie, gan vecie) kādi 3 paskatās to, kas tad es tāds īsti esmu. Interesanti – ko šajā sadaļā cilvēki grib izlasīt/ieraudzīt. Kontaktinformāciju? Diez vai, jo nevienu vēstuli tā arī neesmu saņēmis. Apskatīt manu foto? Ja tā – tad kādēļ? Vai no tā kāds es izskatos, mainās manis rakstītā nozīmība/nenozīmība? Izlasīt manu biogrāfiju vai uzzināt manu nodarbošanos? Varbūt. Un šajā punktā es aizdomājos. Cik daudz citi gribētu uzzināt un cik daudz viņiem vajadzētu ļaut uzzināt… Vai tur vajadzētu rakstīt par to kur esmu mācījies, strādājis vai arī par to, ko es daru sestdienas vakaros… Varbūt vajadzētu būt noslēpumainam un neatklāt gandrīz neko…

Šobrīd aprakstu esmu ielicis ne pārāk mani raksturojošu. Varbūt informācijas meklētāji ieraugot šādu aprakstu ir vīlušies. Bet varbūt viņiem neko vairāk nevajag.

Tāpēc jautājums blogeriem: ko jūs rakstat attiecīgajā sadaļā par sevi? Kā arī jautājums lasītājiem: ko jūs vēlētos lai blogeri par sevi šādās sadaļās atklāj?

2 comments

  1. Šodien es to apskatījos tādēļ, ka sagribējās uzbraukt vienai personai par atverts.lv nezināšanu, ko vēlējos argumentēt ar frāzi “vajag pareizos blogus un saitus lasīt”. Kaut kā šķita, ka no tava bloga līdz turienei biju nokļuvis. Laikam tas bija čerez ubuntu-lv.
    Un runājot par to, ko raksta blogeri tur, vari paskatīties LV zonas populārākos blogus – laacz.lv, pods.lv. Viņiem nav atsevišķas sadaļas par sevi, taču apraksts viņiem ir vietā, kur tu esi salicis reklāmas. ;-) Manuprāt ar tādiem aprakstiem ir pietiekoši. Gribētāji tāpat ievāks nepieciešamo informāciju par tevi ar sociālās inženierijas vai ļaunprātīga dienesta stāvokļa izmantošanu.

  2. Viens iemesls, kāpēc cilvēki (manuprāt) ieskatās About sadaļās, ir lai uzzinātu, vai attiecīgais kēkss, kas konkrētās muļķības sarakstījis, nav viņiem pazīstams.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.