Thunderbird email notifications

Viena no lietām, kura man trūka lietojot Thunderbird, dzīvojoties ar Ubuntu, bija paziņojumi par to, ka atnācis jauns e-pasts. Vismaz Thuderbird 1.5.x, kas pēc noklusējuma ir Ubuntu šī funkcija nestrādā. Nezinu kā ir ar 2.0 versiju. Sāku meklēt risinājumu. Atradu vienu paplašinājumu, kurš it kā ziņojot par ienākošājiem e-pastiem. Neatceros paplašinājuma nosaukumu, bet lieta tāda, ka viņš nestrādāja.

Bet tad atradu nākamo ar ļoti izsmeļošu nosaukumu “New Mail Icon”. Atrodam šeit. Šis paplašinājums ne vien strādā (t.i. parāda jaunas vēstulītes ikonu), bet atļauj samazināt pašu Thunderbird uz System Tray (ja tā to vietu sauc arī Linuxā). Vienīgi trūkst informatīvāks paziņojums par to no kā un ar kādu virsrakstu e-pasts atnācis. Šim paplašinājumam novēroju vienu kļūdu. Ja gadījumā ir uzlikts, ka ienākot vienā e-pasta kontā tas tiek pārbīdīts uz citu kontu, tad šis paplašinājums uzskatīs, ka atnākušas divas vēstules. Vēl viens mīnuss – uzklikšķinot uz ikonas – atveras Thunderbird un uzreiz atveras arī tikko kā atnākusī vēstule. Man tas nepatīk, jo reizēm grūti noorientēties (pirmajā mirklī) kur tad tieši tā vēstule bija (man ir 6 konti – tāpēc ir tā kā ir). Visādi citādi – paplašinājums savu darbu dara.

5 comments

  1. Haha.. Linux X-logi sux, Windows rullz. Te thunderbirds jau defaultā ziņo par jaunāko meilu.

  2. es noignorēju Thunderbird versiju ko piedāvā Ubuntu un uzliku Mozillas, tur viss strādā.

  3. Nolēmu noeksperimentēt – novācu Ubuntu esošo Thunderbird 1.5.x un uzliku jauno 2.0 no mozilla.org. Smuki – strāda notifikācijas bez jebkādiem papildus extensioniem :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.