Dell izvēlas Ubuntu

Iepriekš jau rakstīju par Dell vēlmi piedāvāt savus datorus, kuros būtu uzinstalēts kāds Linux distributīvs. Pēc potenciālo klientu aptaujāšanas Dell ir izdarījis izvēli. Turpmāk dažiem Dell modeļiem tiks uzstādīts nevis Windows, bet Ubuntu. Pagaidām nav zināms, kādas komlektācijas un cik tieši kādi (notebook vai dekstop) datori tiks piedāvāti. Taču tiek izteiktas spekulācijas, ka Dell ar Ubuntu (Feisty) aprīkos vienu notebook un trīs dažādus desktop variantus.

Nav zināms arī tas, kāda būs cenas starpība starp Ubuntu un Windows datoriem, kā arī tas vai Dell maksās Canonical par Ubuntu izmantošanu.

Kā lielākais iespējamais Ubuntu klupšanas akmens tiek uzskatīts multimediju un printeru atbalsts. Bet gan jau Canonical pie šiem jautājumiem piestrādās īpaši cītīgi.

Vairāk informācijas šeit.

5 comments

  1. Kaa pamaniiju, tad iekss Feisty jau ir buutiski labaaks printeru atbalsta kaa iekss Edge! Konkreeti noveeroju, ka savu Canon printeri vareeju pielikt bez probleemaam, ja iepriekss vareeju pielikt tikai HP printerus, skanerus utt.

  2. Man ubuntu ļoti iepatikās pēc skata un pielietojuma! Būtībā vienīgā OS kuru es lietoju! Domāju ka tas ir labi ka Dell popularizē linux. Galvenais lai linux nekļūtu vien ā brīdī slvaens bet kamēr nebūs spēles kuras spēlēt priekš linux>nu nav t ā ka nav vienkārši lietotājiem galvā curvehands.dll :) Ko lai saka Ubuntu varētu būt labākā OS…

  3. Ubuntu ir vnk kkas pretīgs, viens no caurumainākajiem distriem kāds vispār ir. Bez tam, viņam ir vecas pakas kuras tiek ļoti reti atjaunotas, fedora & pcbsd ir ideālākās iesācēja distras nevis kaut kāds bubu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.