3 noderīgas saites (pureftpd, LBP2900, IE)

Gribu padalīties ar 3 saitēm, pēc kurām atrodamā informācija palīdzēja man tikt galā ar 3 lietām, kuras man bija nepieciešamas pēc pāriešanas uz Ubuntu.

1 – FTP servera Pureftpd konfigurēšana. Lai gan it kā paredzēta Debian – nostrādāja viss perfekti. http://www.debianhelp.co.uk/pureftp.htm Vienīgi PureAdmin man diez ko negrib strādāt, taču ar komandām konsolē visu var izdarīt pietiekoši ērti.

2 – Canon LBP2900 printera instalēšanas pamācība. Perfekti precīzi viss aprakstīts. https://help.ubuntu.com/community/…… Ir gan novērojama viena īpatnība. Ja datora ieslēgšanas brīdī vai pārstartēšanas brīdī printeris ir bijis ieslēgts, tas negrib saņemt lietas drukāšanai. It kā uzrādās, ka dati tiek nosūtīti, bet printeris nestrādā. Tāpēc printeri labāk ieslēgt pēc datora ieslēgšanas un Ubuntu ielādēšanas.

3 – Taisot kārtējo Web lapu radās nepieciešamība notestēt to, kā lapa strāda ar Internet Explorer. Biju pārsteigts, ka ļoti vienkārši iespējams uzstādīt IE 5.0, IE 5.5 un IE 6.0. Bet vēl vairāk mani pārsteidza tas, ka ir iespējams piestartēt arī IE 7.0! Lai gan ar IE 7.0 atbalstu nav viss tik spīdoši kā gribētos, bet vismaz layouta renderēšanas specifiku var notestēt. Divas lietas, kuras nestrādās ar IE 7.0 ir failu lejupielāde un cookies. IE liekam pēc šīs pamācības: http://webexpose.org/2007/01/07/internet-explorer-7-on-linux/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.