Microsoft Office 2007 trial versijas

Microsoft Office 2007 ProfessionalKamēr Microsoft Office 2007 bija izstrādes stadijā, šī produkta beta versijas varēja lejupielādēt jebkurš gribētājs. Nu jau pāris dienas Microsoft Office 2007 ir oficiāli prezentēts kā pabeigts produkts. Tāpat kā izstrādes laikā, arī tagad Microsoft piedāvā lejupielādēt Office 2007 trial (darbosies 60 dienas un pēc tam, kā apgalvo lapa, kurā pieejams produkts, tai tiks ierobežota lietojamība) versijas. Šo iespēju ir visai prātīgi izmantot ja vēl neesat īsti izlēmis iegādāties Microsoft Office 2007, kad tas nonāks pārdošanā vai arī neiegādāties.

Pagaidām netiek izpausts cik tieši maksās Microsoft Office 2007 funkcionalitātes atjaunošana. Funkcionalitātes atjaunošana visticamāk būs ļoti vienkārša – nāksies tikai ievadīt jaunu sērijas numuru.

Par pašu Office 2007 jāsaka, ka produkts ir visai interesants, jo tajā krietni mainīts veids, kā notiek darbs ar šāda veida programmatūru. Funkcijas ir daudz vieglāk atrodamas un pārskatāmākas. Turklāt ieviestie jaunie failu formāti arī ir liels solis uz priekšu. Bet nu šoreiz ne par pašu Office 2007 – tam iespējams veltīt ne vienu rakstu vien.

Ak jā – lejupielādes veicamas no trymicrosoftoffice.com

4 comments

  1. Man personīgi funkcijas bija tieši daudz grūtāk atrodamas un saprotamas. Varu tikai iedomāties, ko šitāds offiss padarīs ar viduvēju sekretārīti…

  2. To sauc par pieradumu! Man pirmajā mirklī arī viss likās galīgi garām utt. Bet tad papētot sīkāk + palasot apskatus utt., secināju, ka tomēr šāds izvietojums sniedz lielāku funkciju pārskatāmību. Varu saderēt, ka cilvēks, kas sāks lietot Office tikai no šīs versijas un tātad nebūs lietojis iepriekšējās apsēžoties pie Office XP vai 2k3 būs vairāk apjucis nekā mēs apsēžoties pie 2k7 :)
    Pieraduma spēks ir milzīgs…

  3. Hm.. pieradums? Es to beta versiju mēģināju lietot OpenOffice vietā kopš dienas kad tā iznāca. Kautkā nesanāca man ērti un ātri ar to strādāt.

  4. Tā kā uzņēmumā, kur strādāju jau ir uzlikts jaunais Office, varu vienīgi teikt, ka sekretāres un grāmatvedes nu galīgi nav priecīgas – drīzāk mani katru dienu rausta un liek man pašam meklēt, kur visas tās lietas apslēptas. :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.