Bēdu manu, lielu bēdu…

Ehhhh…. Bēdu manu, lielu bēdu… Ubuntu – tu man bēdu sagādāji… Aptuveni tādas noskaņas tagad valda. Ar jaunu sparu ir atsākusies Ubuntu uzkāršanās, kura notiek vienkārši randomā. Nav ne jausmas, kas varētu būt par cēloni. Varbūt nesen uzinstalētie ATI pašinstalējošies draiveri. Varbūt kāds no dzelžiem gatavojas nobeigties. Bet ja jau dzelzis, tad kādēļ darbojoties Windows nav nekādu problēmu?

Tad nu, nekas cits neatliek, kā ceturto reizi pārinstalēt Ubuntu, atkal likt draiverus ar cerību, ka “varbūt šoreiz būs OK”. Ja arī tad nestrādās tā kā vajag, tad ir vēl pēdējā cerība – nomainīt ATI Radeon 9500 uz nVidia GeForce 4 MX440. Citas nVidia kartes man nav pieejamas. Šo maiņu tad varētu veikt nedēļas nogalē…

Viss bija jau tik labi. Biju atradis programmām aizvietotājus – gan feinu RSS lasītāju, gan citas programmas. Tik vien atlika kā pašam Ubuntu nekārties un Overlay (lai filmas uz TV varētu skatīties piešķilt) – un varētu no Windows atteikties. Bet nu – vēl kādu laiku būs jāsadzīvo.

No bēdām pat aizmirsu pastāstīt, kā man gāja ar Canon LBP2900 pieinstalēšanu (lāzerprinteris). Gāja pat ļoti gludi, pat neskatoties uz to, ka printera kasti rotā uzraksts “Windows dedicated printer”. Bet nu instalēšanas gaitu apstāstīšu pie nākamās instalēšanas reizes.

Tas laikam pagaidām arī viss.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.