Iepriekš biju rakstījis par Google Webmaster tools funkcijām, kuras nebiju pamanijis, jo pārāk reti iegriezos šajā servisā. Taču šoreiz neesmu nogulējis un svaigi pievienotās funkcijas jau izmantoju un attiecīgās kļūdas likvidēju. Runa ir par vienu no jaunievedumiem – Content analysis (Satura analīze). Tajā var redzēt potenciālās problēmas ar metadatiem (title, description tagi utt.).
Ekrānšāviņā ver redzēt kādu tieši informācijuvar atrast un kādas problēmas es biju pamanījis vienam no saviem projektiem. Tātad – tiek dotas norādes ne tikai par to, ka kāds aprakstošais tags trūkst, bet arī par to, ka apraksts ir par īsu vai par garu.
Otra no jaunajām lietām ir informācija par to kā Google darbojas ar jūsu Sitemap. Tagad vismaz var redzēt cik saites no iesniegtajām Google ir paspējusi indeksēt.



